FREE CULTURE FESTIVAL 2012

FREE CULTURE FESTIVAL 2012
Tento nevšední hudební a kulturní zážitek sebou přinese noc plnou elektronické muziky a zábavy všeho druhu. Free Culture Festival proběhne v sobotu 14. 7. 2012 v těsné blízkosti motorestu U letiště nedaleko obce Bohuňovice.

V areálu festivalu pro Vás budou připraveny dvě hudební scény s videoprojekcí, kvalitně ozvučené a osvětlené agenturou CYBER DEVICESTechno & House stage nabídne špičkové umělce jako jsou TOKY (SK), ELEKTRABEL & MOTHER@WORK, SIDE9000, Oli_n (UK), Brigth & Grey, Nika, Lukier, Marafaka & Jarikuri, Coobcha,

DNB & Break stage se pochlubí jmény jako MC COPPA (UK), L-PLUS (SK), BABE LN, MC C-LARA (Klára Nemravová), MISOLOGY & Morybundus, The Jaykobs, Adelight, Kapsa feat. J.D., Frenzy aka Lollita, Dubtrax, Gesit, Dreadlock feat. MC Ronic.


O zábavu se postará XBOX CENTRUM a koutek se stolními fotbálky 4P FUNZajímavý bude i workshop PODANÉ RUCEcentrum PRVNÍ POMOCI nebo GRAFFITI JAM.K dispozici budou plně vybavené bary, stánky s občerstvením i sociální zařízení. Parkovat bude možné bezplatně v areálu motorestu. Na místo je možné se dopravit také hromadnou dopravou, nebo Vás sveze Team Taxi za zvýhodněné ceny 100 Kč z/do Šternberka či za 50 Kč z/do Bohuňovic.

V přilehlém motelu je možné si domluvit ubytování. Nutná  rezervace předem! (motorestuletiste@email.cz)

Vstupné do areálu bude do 20:00 za 90 Kč a od 20:00 za 130 Kč. Startujeme už v 16:00, tak si pospěšte, i odpolední program totiž chystáme ve velkém stylu.

Pro prvních 500 návštěvníku bude připravena malá pozornost. Těšíme se na Vás v sobotu 14. července v Bohuňovicích.