Game oslavuje léto novým trackem Celebration a není sám!

Game oslavuje léto novým trackem Celebration a není sám!

To mi jednou zase začal pekelný týden. Naštěstí mě naladil Game se svou novou peckou, která Vám jak prodlouží léto, tak určitě zlepší náladu skvělým videoklipem! A nebyl na to sám, pomohlo mu hned několik stars! Koukni na to!

Game nám tedy hned na začátku týdne posílá videoklip ke skladbě "Celebration", která se objeví i na jeho dalším albu s názvem "Jesus Piece". Na tracku se dále podílely opravdu špičky ze scény jako "trukfitový" Lil Wayne, Wiz Khalifa, Tyga a blonďatý Chris Brown a všichni si nahrávání klipu evidentně užili! Shodou náhod je celá parta interpretů potetovaná od hlavy až k patě. Nejspíš jen náhoda, ale o to je to zajímavější.

Strašně se mi líbilo jak z videa úplně sršela pozitivní energie a myslím, že Vás všechny alespoň na chvíli uklidnilo a dobře naladilo jako mě. Ve videoklipu se objevil i Gameův syn Harlem, který dostal podepsaná Beats by Dre od Lil Waynea. Pokud také trošku sledujete módní scénu, určitě jste si všimli značky Primitive nebo Breezyho Givenchy trika.

O režii se postaral Matt Alonzo a jak probíhalo natáčení se můžeš podívat v krátkém Behind the scenes videu. Nebudu dál napínat, hezky se usaď a podívej se jak vypadá "chill on high level".

BEHIND SCENES VIDEO

Další články z této kategorie: