GymVod Fest 2013

GymVod Fest 2013

V pražském Rock Café proběhne 16.2.2013 druhý ročník studentského festivalu GymVod Fest pořádaného skupinou CreativeBlock. Přijďte se podívat na to, jestli překoná laťku nasazenou ročníkem předchozím!

Vloni jste mohli být jedním z pěti set návštěvníků, kteří shlédli koncerty skupin jako jsou Hentai Corporation, Twisted Rod a Fon Hönnenberg.

Jestliže si koupíte lístek letos, nejenže dostanete jeden lístek do kina Premiere Cinemas zdarma, ale k tomu zažijete Status Praesents, Criminal Collection, High Society, Simple Muffin, Street Lights, Twisted Rod, Holden Caulfield, Four Horses, Nejenblues a J. Š. Svěrák.

Kromě toho v průběhu večera proběhne premiéra seriálu Rebevolové, fotografická výstava, tombola a MM Vids karaoke. Večer zakončí a ráno s Vámi přivítá Dr. Styx se svým drum'n'bass setem.

Předlohou pro GymVod Fest Mana, maskota GymVod Festu, se stal Radek Škarohlíd z Hentai Corporation. S jeho podobiznou v plavkách a plášti se na letošním nabitějším a šílenějším festivalu budete moci vyfotit i Vy.