Hard Rock Cafe Praha oceněno jako Cafe roku 2014!

Hard Rock Cafe Praha oceněno jako Cafe roku 2014!

Praha, 16. 2. 2015 – Hard Rock Cafe má po celém světě 152 poboček a právě ta pražská nyní získala už podruhé ocenění Cafe roku. Toto ocenění je udělováno té nejlepší korporátní restauraci, Hard Rock Cafe Praha se tak získáním titulu po druhé v řadě dostalo opravdu vysokého uznání.

Martina Lednová, generální manažerka Hard Rock Cafe Praha dodává: “Získat takové ocenění rozhodně není snadné, o to více si ho vážíme. Hodnoceno je vždy moho aspektů, stěžejní důraz se pak klade na zpětnou vazbu zákazníků. Přihlíží se také na dosažené výsledky v charitativních projektech. V roce 2014 jsme například podpořili Nadaci Terezy Maxové, AVON konto proti rakovině prsu, Dům Světla a mnoho dalších lokálních i celosvětových projektů. Cenu jsme získali již podruhé v rozmezí tří let, což znamená nesmírný úspěch a důkaz nezpochybnitelné stability našich konstantně vynikajících výsledků a kvalit poskytovaných služeb.”

Hard Rock Cafe v roce 2015
I v tomto roce se uskuteční tradiční charitativní projekty jako například Pinktober, tedy říjen na podporu boje proti rakovině prsu, či Freddie For A Day, akce bojující proti problematice AIDS. Pokračuje rovněž  spolupráce s Yoko Ono na celosvětové iniciativě proti hladovění dětí IMAGINE There´s No Hunger.

Hokejoví fanoušci si přijdou na své v květnu, kdy bude Hard Rock Cafe promítat zápasy na největším plátně v Praze při příležitosti Mistrovství světa. V dubnu bude Cafe hostit již třetí ročník PINEASTER, celosvětový sraz sběratelů unikátních kovových odznaků HRC spojený s dražbou HRC artiklů pro charitativní účely. Přibude také nová rokenrolová síň slávy s kapacitou 70 hostů a unikátním hudebním programem Take Back The Night.

Pro ty, kteří se rozhodli, že do toho letos praští, máme v nabídce nové svatební balíčky např. ve stylu rockabilly a unikátní prostory románského sklepení,” láká na zajímavou možnost oslavy Martina Lednová.

Co se ale ani v roce 2015 rozhodně nezmění, je nabídka nejlepších burgerů v Praze a originální koktejly. Více info o dění v HRC v průběhu roku: http://facebook.com/HardRockCafePraha

O „Hard Rock International“
S celkovým počtem 198 provozoven v 63 zemích, včetně 152 cafes a 21 hotelů a 10 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení a obrovskou sbírkou hudebních upomínkových předmětů. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v předních metropolích, které zahrnují Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a řídí hotely a kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Bali, Chicago, Cancun, Ibiza, Las Vegas, Macau a San Diego. Mezi nastávající lokality Hard Rock Cafe patří San Juan, Rio de Janeiro a Marakéš. Nové projekty ve fázi rozvoje hotelů zahrnují Daytona Beach, Dubai, Los Cabos, Dallas-Fort Worth, Tenerife, Abu Dhabi a Shenzhen a Haikou v Číně. Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.