CHCEME UDĚLAT SHOW!

CHCEME UDĚLAT SHOW!
HAZARDOOM tvoří pětičlenné uskupení šílenců, připomínající postavy z nočních děsů, které vede zamaskovaný psychopat HANZ. Mezi charakteristické rysy HAZARDOOM patří neodmyslitelně šílenost a nepředvídavost. „CHCEME UDĚLAT SHOW A PROTO JSME TADY!“

Mezi všemi věcmi, o kterých lze rozjímat pod klenbou nebes, nelze nalézt nic, co by více podněcovalo lidského ducha, co by více uchvacovalo smysly, co by více pohoršovalo, co by vyvolávalo více děsu či obdivu, nežli příšery, géniové a ohavnosti, skrze než vidíme dílo přírody převrácené zohyzděné a zkomolené.

(Pierre Boaistuau, Histoires Prodigieuses, 1561)PROLOG

HAZARDOOM tvoří pětičlenné uskupení šílenců, připomínající postavy z nočních děsů, které vede zamaskovaný psychopat HANZ. Mezi charakteristické rysy HAZARDOOM patří neodmyslitelně šílenost a nepředvídavost. Tomu dopomáhají bizarní kostýmy jednotlivých členů, kde každý člen kapely je charakterizován jedním karetním symbolem, tedy mimo zpěváka, který je oděn do svěrací kazajky a masky schizofrenního Jokera, kterou se snaží skrýt svou identitu.

VYVRŽENI Z PEKLA

Vznik samotné kapely se datuje od roku 2009. V té době jsme fungovali spíše jen jako instrumentální kvartet (REZZI, KRUSSY, JOHNY, STREET). O rok později se k nám přidal zpěvák HANZ (kytarista a zpěvák – Reincarnate), který díky svému specifickému hlasu udělal z HAZARDOOM daleko vzteklejší kapelu. Už to mělo ty správné koule! Po půl roce sehrávání jsme nastoupili do studia, kde jsme natočili naše první demo Garage of Famous

ŽIVÁ NOČNÍ MŮRA

V současné době jsou hudební posluchači stále náročnější a náročnější. Už jim nestačí „jen“ poslech kvalitní hudby. Chtějí víc! Co si budeme nalhávat, chtějí vidět show. A na tom my si zakládáme! Chtěli jsme přijít s něčím originálním, což se nám v konečném důsledku podařilo. 

BEZ PRAVIDEL A ODSUDKŮ

Nemáme vyhraněný konkrétní styl. Hrajeme tak jak to cítíme. Nemáme pevnou strukturu tvorby a za žádnou cenu se nechceme držet nějakých „pseudo-trendů“. Chceme experimentovat a objevovat nové věci. 

EPILOG

Pokud jste to dočetli až sem a promo-klip Vás zaujal, tak se mrkněte na naše oficální webové stránky, kde se dozvíte veškeré informace o kapele + fotografie, video apod. Pro psychopaty sedící na sociálních sítích jsme zřídili stránky HAZARDOOM i na Facebooku, prostřednictvím kterých budete informováni o aktuálním děni v kapele. Budeme vděčni za každého nového fanouška.

 

Více informací na:

www.hazardoom.cz

facebook.com/hazardoom