"Hudba pro všechny" na CibulaFestu

"Hudba pro všechny" na CibulaFestu
Prázdniny, léto a skvělá hudba ,no nezní to fantasticky? Letošní největší československý festival , který se koná v Holíči (SK) a nese název CibulaFest, se už hezky rychle blíží a Holíčské letiště tento rok nastavilo laťku pěkně vysoko.

Tenhle festival se už čtvrtým rokem drží hesla „Hudba pro všechny“, proto i letos připravil širokou nabídku hudebních žánrů a buďte si jistí, že na své si přijde každá věková kategorie a příznivci všech stylů.


Právě ve dnech 20. -21.7.2012 se představí na 3 stage mnoho známých jmen a kapel z obou republik. Velkým lákadlem bude například kapela Olympic , která oslavila letos 50. výročí, dále pak No Name, Divokej Bill, Desmod, ale můžeme se těšit také na heavy metalové týpky z kapely Arakain.


Copak tě to neláká ?
Představí se tu i kapely, které jsou možná tvým uším trošku blíž, a to například The Paranoid, Zoči Voči , U.K.N.D. , Fictive Marry , UDG a spousty dalších. A protože CibulaFest vychází vstříc přáním fanoušků, tak se na Fun Stage budou mít možnost ukázat i kapely, které sice nejsou úplnými nováčky, ale zde se objeví uplně poprvé a to Last Time, Cookies nebo třeba Šumperští Koblížc!.
 A pokud jsi fanoušek Hip Hopu, tak i ty si tu určitě příjdeš na své, protože právě pro tebe tu bude i Moja Reč, PSH , AMO ,& BAND a mnoho dalších hudebních senzací, které určitě stojí za poslech .Pokud se chceš dozvědět víc tak na www.cibulafest.eu nebo na oficiální facebookové události: www.facebook.com/events/366438020052811/