Hurts se vrací do Prahy se svou novou deskou!

Hurts se vrací do Prahy se svou novou deskou!

Již 8. 11. ve 20:00 se pražská Incheba Aréna zaplní tóny britského synthpopového dua Hurts, kteří nám přijedou představit svou novou desku Exile, která se prodává jako čerstvé housky ve slevě. Kdo nestihnul vystoupení britského dua v uplynulých dvou letech, má nyní pátou příležitost je vidět na vlastní oči!

Elektro, Indie, Synthpop... Takto by se dal charakterizovat zvuk kapely, sestávající se z Thea Hutchcrafta a Adama Andersona. Za svou poměrně krátkou dobu existence se dvojice proslavila takřka po celém světě. Již jejich debutové album Happiness je šťastně vyneslo do hudebního nebe! Skladby Wonderful Life nebo Better Than Love se staly hitem a ucho posluchače je zaslechlo, i kdyby nechtělo.

Role předkapely se ujme česká alternative indie rock kapela LUNO. Jejich hudba s nezaměnitelným hlasem charismatické zpěvačky Emy Brabcové skvěle navodí atmosféru a pobaví diváky před samotýnm finále, kdy před ně předstoupí Theo se svým chladným, strohým a přesto neodolatelným šarmem a ukáže, proč jsou Hurts tak obdivovanou kapelou dneška!

Hurts, Incheba Aréna Praha, 8. listopadu v 20:00