HZM vypustili slibovaný Mixtape!

HZM vypustili slibovaný Mixtape!

Nedávno jsme vás informovali o tom že kluci z HZM chystají mixtape místo slibovanýho alba. Nějakej ten čas uběhnul a vy si můžete "jednu polovinu" užívat dle libosti!

Vzpomínate si, jak jsme vás před časem informovali, když HZM vydali klip k treku Rap o Rapu, že místo alba chystají mixtape? No, tak je tady! Mixtape se jmenuje "1/2" a to kvůli tomu, že polovina věcí obsahuje stáhnuté podmazy a druhá produkci od vybraných producentů.

Těmi vybranými producenty se stali samozřejmě Della, Paulie Garand a ODD, který svými super beaty zásobuje několik českých top MC's. Další 3 beaty jsou Big Spender (ASAP Rocky a Theophilus London), Outlaw (50 Cent) a It's On (Kid Ink).

Důvody proč HZM nejdříve vydali mixtape místo slibovaného alba si můžete přečíst ZDE. Každopádně to, že nevydali album vůbec nevadí, protože už svým mixtapem o 6-ti trecích mě rozsekali. Takže na album se obrovsky těším. Mixtape podle mě udělali skvělě rozmanitej. Treky jak "pančlajnový", veselý, stejně tak tam můžete najít něco na zamyšlení nebo story o lehký holce. Tenhle trek právě produkoval ODD a je to pecka s hvězdičkou. Dalším trekem, ktereý mě osobně velmi nadchnul je trek Dětství, kde kluci vzpomínají na dětská léta. A na 100% se trefili do toho, co jsem dělal jako malej já, takže posílám palec nahoru a asi si vytáhnu mou sbírku Pokémonů a kouknu se na Power Rangers, hehe, díky kluci!

Než se s váma rozloučim, tady máte Tracklist k mixtapu:

1) Intro
2) Rap o rapu
3) Pančlajny
4) Něco mi říká (prod. Paulie Garand)
5) Dětství (prod. Della)
6) Vyjimečná (prod. ODD)

Nebudu vás už zdržovat, takže vy teď klikněte na video a poslechněte si celej mixtape u kluků na youtube kanálu a šiřte to dál!

Zdarec!

Další články z této kategorie: