IAESTE UNDERGROUND FEST

IAESTE UNDERGROUND  FEST
První fesťáček IAESTE, který vás zvedne z lavic, rozpráší chmury akademického (m)učení a vyždíme z vás poslední zbytky zimního depkaření. Strahov se otevírá pro každého nehledě na věk, pohlaví a VŠ příslušnost... A co vám může nabídnout? Bandu Werglův pjos, Corsaires, VEvývoji! a Short cycle.

IAESTE ČVUT PRAHA funguje jako jedna z mnoha poboček, které se starají o náš duševní a intelektuální růst v podobě stáží dle zahraničního výběru.

Dost ale intelektuálského žvatlání a školního panáčkování. 9. 5. 2012 je den řádění! Pro neznalé se koná celá akce od 18:30 v Hospodě 10, tedy Bloku 10, na strahovských kolejích - pro udržení pořádku lépe dodat, že to není přímo v pokojích jistě pilně studujících čvutíků.

Vyjeďte v západu slunce lanovkou a dejte si třeba romantickou procházku kolem jezírka v přilehlé zeleni za zvuků hudby. A že na vás ještě nepřišel strejda Máj? Neva, nechte romantiky romantikama a pojďte zaskotačit na takový kapely jako Werglův pjos, Corsaires, VEvývoji! či Short cycle!

Kapela Werglův pjos je punk-rocková banda chlapcó z Moravy, konkétně Moravské Třebové, která rozhodně dokazuje, že punk's not dead. A ještě ví, jak ho správně okořenit. A to punkovými houslemi. Že nevěříte? Věřte!

A právě pro již zmíněné romanticky zasněné jedince je tu připravena skupinka Corsaires. Tito korzáři nectí jen mužskou ruku, ale dokážou poslat za kormidlo i holky a vezmou vám společně vítr z plachet. Celá parta k nám sice přijede ze Strakonic, ale kluci z této kapely zašlápnou Strakonického dudáka, holky mu hodí věnec na hrob a vyrazí na Strahov.

Ze severu libereckého k nám přikodrcají kluci VEvývoji! Ne, opravdu nejsou ve vývoji, jsou to celí mladí žhaví ska-punkeři. Pro fanynky: krásní a něžní drsňáci, pro fanoušky: nabušení skačkaři, kteří vám pozvednou ducha.

Abychom nebyli labutě, dejme prostor i domácí scéně. Kapánek noví Short cycle vám rozproudí už tak zředěnou krev v žilách a mozkové závity se ještě více zamotají díky várce drum'n'bassu.

Zevlete venku, pařte v hospodě, jak libo. Hlavně doražte, protože neúčast se neomlouvá! A vstup? Ten je přece pro chudé studenty jako ušitej... Přece žádný!! :) IAESTE a hlavní mediální partner, naše milé rádio DWD.cz, se na vás těší.