Idea a jeho první sólo singl!

Idea a jeho první sólo singl!

Label Ty Nikdy začíná být opravdu produktivní. Sólo deska Paulieho vyjde 16.srpna, což je už za pár dní a kromě chystaných projektů ostatních členů, se nám rýsuje sólo počin od člena a hlavy Ty Nikdy, a to od samotného Idei, který vypustil první singl z připravované desky. Přečtěte si, co o desce a singlu sám Idea říká.

Každý kdo zná Ty Nikdy, by měl vědět, kdo je to Idea. Zakladatel a hlava vydavatelství a zároveň jeho člen. Ať už sám, nebo jako polovina kapely IdeaFatte stihl během šesti let vydat čtyři studiová alba, dva mixtapy a podílet se na desce Label. A konečně se tento nadějný rapper rozhodl vydat solovou skladbu a rýsuje se i první solová deska.


Skladba nese název "Pod zem" a na produkci se podílel Dj Fatte. Nervózní skladba, nastiňuje celkovou atmosféru desky. Ta se bude jmenovat "Daleko blíž" a její koncept bude postupně poodhalován na stránkách Ty Nikdy LBLu v přiložených promo videích.

Idea se k samotné desce vyjadřuje takto: „Tak konečně. Jsem rád, že jsem desku "Daleko blíž" začal vůbec točit. Upřímně mě sere situace, jaká v cz/sk hip hap rapu je. Díky tomu je možná moje nová deska něco jako miniprotest. Nezajímá mě 10 sponzorů, nezajímá mě swag, nezajímá mě bodání pér do zad, jsou mi u prdele YouTube views. Nesedím na prdeli z featuringů. Nikdy jsem nenosil sluneční brýle, když byla tma. A spoustu věcí cítím stejně jako vy, takže proto vznikla moje deska "Daleko blíž". První singl je temnější věc "Pod zem", kterou produkoval DJ Fatte a je taková, jaká bude moje celá deska. Užijte si ji.“


Deska Daleko blíž tak bude další, která nás v blízké budoucnosti čeká pod hlavičkou Ty Nikdy. Svoje sólo desky u nás do konce roku vydají taky Paulie Garand (16.8.2012), DJ Fatte, MC Gey & DJ Fatte a pokud se věci hnou správným směrem, tak i Rest.


Teď už tedy poslouchej singl Pod zem !!

Další články z této kategorie: