IMAGINE DRAGONS PŘIPRAVILI PRO FANOUŠKY REMIXOVOU SOUTĚŽ!

IMAGINE DRAGONS PŘIPRAVILI PRO FANOUŠKY REMIXOVOU SOUTĚŽ!

Kvůli velkému zájmu fanoušků byl pražský koncert Imagine Dragons přesunut do většího klubu SaSaZu. Cena vstupenek se nemění a již zakoupené vstupenky jsou i nadále platné. Koncert se koná 24. dubna v pražském klubu SaSaZu.

Nyní Imagine Dragons přicházejí se zajímavou soutěží pro talentované fanoušky. Týká se jejich dalšího hitu, tentokrát jde o skladbu It’s Time: “Vám všem, kteří máte hudební sluch a chcete vyzkoušet své schopnosti na skladbě Imagine Dragons! Je nám potěšením oznámit naši úplně první REMIXOVOU SOUTĚŽ se skladbou It’s Time. Jestli se chceš zapojit, stáhni si vokální stopu k téhle písničce a dej se do práce na svém vlastním provedení. Pro všechny detaily klikni na následující odkaz:

 http://www.imaginedragonsremix.com/?country=CZ

Vybereme jednoho vítěze z každé  účastnící se země: vítěz získá podepsanou blánu na bicí a jeho vítězný remix bude k poslechu online! Nemůžeme se dočkat, až uslyšíme s čím se přijdete!”

Fource Entertainment drží palce všem odvážným soutěžícím! Těm co raději jen poslouchají, vzkazujeme, že se uvidíme 24. dubna v pražském klubu Sasazu!

Hlavním mediálním partnerem této akce je radio Evropa 2!