Indie electropopová čtyřka Is Tropical opět zamíří do Prahy!

Indie electropopová čtyřka Is Tropical opět zamíří do Prahy!

Britská parta Is Tropical se v březnu vrací do Prahy. Procestovala půlku světa a teď po částech vydává své třetí album souhrnně nazvané "Black Anything". Zážitky z pěti kontinentů na pěti vinylech. Tuhle skládanku dají dohromady už 31. března v Rock Café.

První skladby začali britští Is Tropical tvořit už v roce 2009. Krátce na to trojice složená z Dominica Apy, Garyho Barbera a Simona Milnera podepsala smlouvu s legendárním francouzským labelem Kitsuné, u kterého vydala dvě studiová alba. Na jednom pódiu si zahráli s kapelami, jako jsou Klaxons, Mystery Jets nebo The Big Pink. Navíc jeli na společné turné s Egyptian Hip Hop.
Po albech "Native To" a "I’m Leaving" je jejich nejčerstvějším počinem připravovaná deska "Black Anything". Na ní spolupracovali s Lukem Smithem (Foals, Depeche Mode). Světlo světa zatím spatřil pouze jeden díl z pěti, který nese název "Crawl/On My Way" a který se váže k cestám Severní Amerikou. Na zbylé části tohoto desetitrackového projektu si budeme muset nějaký ten čas počkat. Minimálně do Rock Café.
V poslední době zaznamenali Is Tropical dvě větší změny. Label Kitsuné vyměnili za americké nezávislé vydavatelství Axis Mundi a původně tříčlenná sestava se rozrostla o další členku, Kirstie Fleck, která s kapelou v minulosti nazpívala song "Dancing Anymore".
Nenechte si ujít Is Tropical a jejich chytlavý a excentrický electropop a doražte 31. března do Rock Café.