Iné Kafe a jejich Právo na šťastie TOUR 2012

Iné Kafe a jejich Právo na šťastie TOUR 2012
Již dva měsíce je na světě dlouhoočekávané album Právo na šťastie od slovenské punk rockové skupiny Iné Kafe a za několik málo dní vyráží na své tour po České i Slovenské republice!

Kapela Iné Kafe známá svými deskami například jako Čumil, Príbeh a songy jako Prečo je to tak?, Ráno, nebo Ružová záhrada vydala na konci roku 2011 po osmi letech další album.
Album se jmenuje Právo na šťastie a svůj křest zažilo na palubě letadla Boeing! Let zažili jak novináři, tak i fanoušci. Na desce si můžete poslechnout dohromady třináct písní, ovšem skupina dala do oběhu ještě limitovanou edici, na které najdete písní čtrnáct.

Na šesté desce Iné Kafe se podíleli Vratko Rohoň, Peter Fóra a k bicím se po albu Čumil vrátil i Jozef Praženec, neboli Dodo.

Skupina se rozhodla pro turné věnovat první polovinu února České republice. 2.2.2012 začíná koncert v paláci Akropolis v Praze a pařba pokračuje směr města Plzeň, Pardubice, Ostrava, Zlín a Brno. Druhou polovinu února skupina věnuje Slovensku. 

O tom, že skupina je tolik populární, svědčí i fakt, že je již několik koncertů vyprodaných.

Pokud se rozhodnete jít si užíj Právo na šťastie na živo, lístky můžete koupit na www.ticketportal.cz a www.ticketportal.sk 

Více o skupině na www.inekafe.sk