Jeden umělec za celou kapelu? Circus Ponorka vs. Jamrock 2013!

Jeden umělec za celou kapelu? Circus Ponorka vs. Jamrock 2013!

Jen jeden člověk vládne všem nástrojům, jen jeden jim všem káže! Jen jeden všechny přiveze a na Jamrocku ukáže. Dalším odtajněným vystupujícím na letošním ročníku je Circus Ponorka!

Honza Ponocný aneb Circus Ponorka je stálicí hudební scény. Ať už za mikrofonem, před lidmi na stagi nebo ve studiu. Tento hudební všeuměl spolupracoval s mnoha předními hudebníky domácí scény, ale také si zakusil pracovat mimo jiné se zaoceánským beatboxerem Kidem Luckym.

Jeho zářezy na pažbě jsou i soundtracky k filmům. Obzvlášť zajímavým počinem je hudební podklad k nedávno v kinech bodujícímu filmu Alice Nellis, Perfect Days.

Na mnoha koncertech a hlavně festivalech je publikum překvapeno, že na podiu vidí různými kabely omotaného člověka, místo několikačlenné kapely. Ano, tohle je Circus Ponorka! A přitom jeho folkové melodie nejsou ani za mák poznamenány absencí dalších členů. A co víc? Má je tak promyšlené, že každého z nich dokáže demonstrovat i v jeho živé umělecké podobě!

V letech minulých vystoupil Honza, alias Circus Ponorka po boku předního českého umělce Xindla X právě na jednom ze dvou podií Jamrocku. Buďme tedy zvědaví, co pro nás tento kreativní a jedinečný chlapík připraví letos!

Další články z této kategorie: