E.P.I.K. a M.D.B. vydali nový klip!

E.P.I.K. a M.D.B. vydali nový klip!

Před časem jste mohli slyšet poličského M.D.B.-yho v tracku "Sitting in the park". Singl měl velký ohlas a M.D.B. a po delší odmlce posílá společne s E.P.I.K.em nový track rovnou i s klipem!

Poslední počin od M.D.B.-yho, "Sitting in the park" měl velké ohlasy a ukázal, že M.D.B. směřuje na plný plyn dopředu. Od té doby uplynulo pár týdnů a už bylo načase aby jsme mohli "sjet" něco nového. A M.D.B. ukázal, že není lenivý a společně s E.P.I.K.em poslal úplně nečekaně ven nový track "Je ti jedno co píšu" a rovnou i s klipem. A opět překonal předešlý počin a zvedl osobní laťku o pár čísel výš!

Skladba byla nahrána v TNT Records, které patří Nirovi, který se zároveň postaral o mix a master. O hudební podklad se postaral Maměn, talentovaný producent z Rychnova nad Kněžnou. Videoklip natočil i sestříhal nám známý Rashid Fidratovich Garipov. Celé video je natočené v Praze.

Taky se můžete těšit na přístí týden, kdy E.P.I.K. vydává nový klip! 


Takže pokud se vám tenhle nový klip líbí, jediné co stačí udělat je kouknout na něj a sdílet ho dál všude, kde můžete, protože kvalitní mladá krev je tu potřeba!

Další články z této kategorie: