Kalwich posílá nový singl ze zámoří!

Kalwich posílá nový singl ze zámoří!

Dnes vypustil Kalwich nový singl s názvem "Nemohl jsem slíbit", o kterém už dlouho mluvil a jeho fanoušci byli určitě velmi netrpěliví. Jelikož jsem Kalwiche zrovna zastihl ve chvíli, kdy měl chvíli klidu na jeho dovolené za mořem, nedalo mi využít toho pro krátký rozhovor o novém singlu a o tom co chystá dál a na co všechno se můžeme těšit. Takže tady to máte!

Kalwich je jeden z mála mladých interpretů, který už za sebou má plno koncertů, ke kterým může hrdě připsat i zahajování hudebních cen Óčka v Praze nebo také krátké působení v kapele Sabrage, kde se ujal postu bubeníka. Takže se dá říct, že Kalwich je hudebníkem ve více směrech a rozhodně se vydal po správné cestě. Jeho klip "Reálný sen" ze stejnojmeného alba dlouhou dobu vysílala hudební stanice Óčko a právě díky jedné soutěži na této stanici se dostal až do pražské Lucerny.

Naposledy jsme od Kalwiche mohli slyšet pilotní singl "Ostrov" z chystané desky, na které pracuje společně s producentem jménem Dejvid Jones. Od té doby měl, dá se říct, velkou pauzu a až nyní vydává singl "Nemohl jsem slíbit", kde se na produkci ukázal producent jménem Della, jehož tvorbu jste v poslední době mohli zaregistrovat hlavně pro kapelu HZM.

O tom, jak si Kalwich užívá léto, proč byla pauza tak velká, jak to vypadá s chystaným albem a taky nějaké info o novém singlu, se dozvíte právě teď:


Zdravím pane Kalwich. Jak se máte?
Za 2 hodiny se chystám přeletět oceán takže dobrodružně.

Tak to držím palce ať to dobře dopadne. Jak sis užil léto? Byl jsi v U.S.A., je to tak?
Je to tak, léto si užívám na plno. Rozhodl jsem se pročistit si hlavu, trochu poinformovat fanoušky o svým aktuálním životě a vypustit novej singl přímo ze západu slunce nad obzorem Erijského jezera,hehe.

Tak to ti závidím. A myslím, že nejsem sám. Na konci roku 2011 si vypustil singl "Ostrov", který je prvním singlem z chystané desky, na které pracuješ společně s Dejvidem Jonesem. Jak to vypadá nyní? Byla tvá pauza způsobená tvorbou na desce nebo se pauza týkala i práce na albu?
Důvod mé dlouhodobé pauzy byl naprosto jasný. Načerpat nové zkušenosti, utřídit si myšlenky v hlavě a ujasnit si, co od života opravdu chci. Nicméně jsem zpět ze své dlouhodobé pauzy a mám víc než hodně nového materiálu, se kterým bych rád vyšel na denní světlo! Práce na desce se posunula směrem nahoru a myslím, že do vánoc můžete čekat další singly. Termín alba nechci říkat, protože bych jen tipoval. Nechávám to zatím otevřené.Tak a teď k novýmu singlu. Můžeš nám o něm něco říct? Jak vznikl, o čem je a vše co se ho týká.
Song "Nemohl jsem slíbit" jsem napsal v červnu po tom co jsem se rozhodl ukončit velice důležitou kapitolu mýho života....snažil jsem se vyjádřit jak svázaně a stereotypně jsem se cítil a stejně tak vyjádřit svoji touhu po svobodě a něčem novém. V songu jsem se rozhodl nechat všechno běžet a odletět za oceán změnit svůj život. Chtěl jsem začít žít jinak a odvázat se od svého starého života a přitom všechno stihnout zaznamenat do nového singlu a? Povedlo se! Singl byl nahrán stejně jako Ostrov ve studiu TNT Records.

A já s tebou souhlasím. Nezbývá mi než ti poděkovat za rozhovor a popřát hodně štestí se singlem, albem a ať se daří i v osobním životě. Měj se!

Díky moc a přeju příjemný poslech!

 

 

Tak a teď už si vychutnejte nový sigl od Kalwiche s názvem "Nemohl jsem slíbit" !

Další články z této kategorie: