Kapela M2E vypouští nový klip k singlu „Družice“

Kapela M2E vypouští nový klip k singlu „Družice“

Kapela M2E, kterou můžeš znát z TV Óčko, nabízí další minutu k útěku od reality ve svém novém klipu k singlu „Družice“. 

Tato pop-punková skupina ze severní Moravy na songu spolupracovala se známým britským producentem LeeBatiukem. Natáčení videoklipu se pak chopil talentovaný kameraman a střihač Jakub „Mahdies“ Mahdal, který má na kontě už několik známých klipů.

 „Už když jsme dávali Družici dohromady na zkušebně, věděli jsme, že ji jednou musíme nahrát a natočit k ní klip. Jsme nadšení z toho, že jsme na ní díky G2 Band Academy mohli pracovat s Leem a Mahdiesem, kteří jsou profíci v tom, co dělají a zároveň jsou to i super lidi,“ říká Dave, frontman kapely M2E.

Kluci z M2E spolu fungují už skoro čtyři roky. Za tu dobu stihli odehrát kolem 100 koncertů a vydat album „Tohle je přepadení“. Mezi jejich největší úspěchy patří např. koncert na Brněnském Majálese, pořádání vlastní dobročinné akce, nebo aktuálně účast v pořadu G2 Band Academy. Název „M2E“ je zkratkou pro „Minute to Escape“, což je původní název tohoto uskupení. V průběhu času však kapela začala tvořit pouze v češtině a tak se rozhodla změnit jméno na zkratku, kterou měla od začátku v logu. Význam však nese pořád stejný – nabídnout svými songy posluchačům a fanouškům „minutu k útěku“ od reality a každodenních problémů.

V současnosti se kapela soustředí na tvorbu nových songů a na přípravu své zatím největší show, která proběhne 27. 11. 2016 v pražském Lucerna Music Baru. Na akci, která ukončí roční snažení kapely v programu G2BA, vás kluci srdečně zvou.

„Do každého koncertu jdem na plno a Lucerna nebude výjimka,“ dodává basák Peťa. 

Jak singl, tak videoklip vznikli v rámci pořadu o mladých kapelách G2 Band Academy. „Družici“ už teď můžes sledovat v rotaci TV Óčko, nebo se na ni koukni na YouTube channelu kapely M2E.

Další informace o kapele M2E se můžeš dozvědět na jejich
FB stránkách: facebook.com/m2eband