Kapela Toxique má plné ruce práce

Kapela Toxique má plné ruce práce
TOXIQUE jsou českému publiku již dobře známým projektem, který se pro své komplexní propojení hudební perfekce a nadhledu s výpravnou výtvarnou show již dávno stal naplněním pravého významu sousloví "pop music". Kapela je díky svému osobitému stylu neodmyslitelnou součástí mezinárodní klubové scény a stálým hostem festivalových podií a televizních show. Veliké popularity dosáhla skupina také díky přesahům do světa módy a designu a neúnavným hledáním způsobů spolupráce se špičkami těchto oborů.

Natáčejí novou desku, chystají křest, připravují nový videoklip a turné.
Svojí třetí desku s názvem TIPS FOR GROWN UP KIDS nahrávají ve studiu SONO. Bude v tanečním stylu, plná pozitivní nálady a nenergie. Na zvuku nového alba zanechala nesmazatelnou stopu nová zkušenost s DJingem, který kapela v poslední době rozjíždí v rámci svých koncertů. K soundu nové desky TOXIQUE dodávají: “Tuhle desku doporučujeme poslouchat s rukama nahoře a s partičkou těch nejzvrhlejších kámošů!”


Přizvali si také hosty, jedním z nich je Ewa Farná. Spolu s Klárou Výtiskovou bude rapovat na prvním singlu desky ‘‘Toxique girls‘‘, ke kterému kapela připravuje i  videoklip.
Klip, který bude mít svou premiéru v polovině února vznikal v magickém období babího léta a režisér Boo Dya, jeden z mála členů štábu, kteří natáčení přečkali bez úhony, o něm říká: “Byla to nonstop jízda v hippie stylu a to asi mluví za vše. Na ten klip se těšte, bude to pestrý!”


Křest desky bude 7. 3. 2012 v Lucerna Music Baru. Také zde oslaví své páté narozeniny, po koncertě bude párty až do rána.
Ten kdo tuhle párty prošvihne, dostane šanci kapelu vidět také na těchto místech:


Vratislavice, KC 23.2
České Budějovice, Slavie 2.3.
Praha, Lucerna Music Bar 7.3.
Plzeň, Buena Vista 15.3.
Český Krumlov, Antré 17.3.
Jihlava, 20.3.
Brno, Metro Music Club 21.3.
Děčín, Le Garage Noir 23.3.
Vysoké Mýto, M-klub 24.3.
Kralupy nad Vltavou, Springfest 31.3.
Sušice, Tradiční kloub 7.4.
Ostrava, Barrák 19.4.
Zlín, Golem 20.4.
Karlovy Vary, Lidový dům 21.4.
Olomouc, U-klub 25.4.

Více infotmací na: www.toxique.cz

Toxique promo foto 2011