Kapela UDG a Jakub Děkan vyráží na společné turné

Kapela UDG a Jakub Děkan vyráží na společné turné

Skupina UDG se chystá na jarní klubové turné. Speciálním hostem bude Jakub Děkan s kapelou. Koncertní šňůra čítá celkem 11 koncertů, odstartuje 2. března v Chrudimi a skončí 4. května v Prachaticích. Pražský koncert proběhne 22. března v Lucerna Music Baru.

Kapela UDG již načerpala síly po náročném závěru minulého roku, v kterém souběžně koncertovala v rámci Rivalové tour s O5&Radeček a Pokáčem a připravovala se na speciální akustický koncert, na němž natočila živé akustické CD a DVD.

V lednu jsme si dali úplnej voraz. Teď musíme dokončit práci na akustickém živáku a připravit jej k vydání. A postupně se začínáme chystat i na jarní šňůru a letní koncertní smršť,“ komentuje přípravy zpěvák Petr Vrzák.

UDG jsou známí jedinečnou koncertní atmosférou. Na jarním turné zazní průřez celou jejich dosavadní tvorbou. Od „Hvězdáře“ z první desky Ztraceni v Inspiracích až po úspěšný singl „Atomy“, z poslední desky Emotikon, který na YouTube překonal hranici 2mil. zhlédnutí, a kde hostuje právě Jakub Děkan.

Vydali jsme již pět řadových alb, takže při tvorbě playlistu máme z čeho vybírat. Snažíme se playlist obměňovat, tak aby to bavilo nás i publikum. Bez hitů jako Hvězdář nebo Kurtizána se to ale neobejde,” říká s úsměvem Adam Kupera a dodává: „Atomy dáme jako na desce s Děkysem a vymýšlíme i další pódiová překvapení.”

Jakub Děkan se do širšího povědomí dostal díky úspěšným singlům „Andělé“ či „Ráno“, které nazpíval s Atmo music. Daří se mu však i na sólové dráze. Na povedenou skladbu „Děda” navázal virálním úspěchem písně „Co bejvávalo, už není”, na které mu zahostoval písničkář Pokáč.

Termíny turné: 
02. 03. 2018    Chrudim                          R Klub
09. 03. 2018    České Budějovice             K2
10. 03. 2018    Jindřichův Hradec            KC Jitka
16. 03. 2018    Svitavy                           Tyjátr
17. 03. 2018    Sedlčany                         Pohoda
22. 03. 2018    Praha                              Lucerna Music Bar
23. 03. 2018    Jihlava                            Soul
24. 03. 2018    Křesetice (Kutná Hora)     Sokolovna
06.04. 2018     Klatovy                           U Košile
07.04. 2018     Litvínov                          Attic Music Club
04.05. 2018     Prachatice                      Národní dům

Více informací:
http://www.udg.cz/
https://www.facebook.com/skupinaUDG/?fref=ts
http://www.jakubdekan.cz/
https://www.facebook.com/jdbandofficial/