Kdo si byl a kdo budeš? Na to se svou novou deskou ptají IN TOUCH!

Kdo si byl a kdo budeš? Na to se svou novou deskou ptají IN TOUCH!

O nenápadném městečku na severu Čech zajisté neslyšíme tak často. To se ovšem změní vždy, když IN TOUCH vydají nějaký nový kousek. A nejinak tomu je i tentokrát. Novou desku se zase o něco vyspělejším feelingem Vám přinášíme v následujícím článku.

Pravda o tom, že rockové scéně vládne Praha je už ta tam a nové objevy vyskakují i z malých nenápadných koutů naší muzikantské vlasti. Po jednom takovém skoku touží i Železnobrodští IN TOUCH a novou deskou "Kdo jsi byl a kdo budeš" dávají najevo svůj dynamický názor na českou hudební scénu.

Na svém oficiálním Bandzone.cz právě včera 16.6.2013 vypustili 3 vybrané tracky, z nichž jsme se pokusili vzít na paškál jeden z nich. Když říkám pokusili, neznamená to, že jsme uspěli. Těžko soudit, který z nich je the best. Prvním pocitem zařazujeme příchuť písní někam mezi Imodium, Kurtizány z 25 avanue a Foo Fighters. Zdaleka se nejedná o žádné vesnické pojetí klasického rocku, ale jízdu na moderní vlně s prvky mainstreemu. Zároveň však muziku doplňují místa, která by běžný posluchač Evropy 2 zřejmě nepochopil :-) ...

Devítikusá placka nabízí širokou škálu válů na nichž se podíleli všelijací hosté. Producentské funkce se ujal slovutný Hugo Trkal, kytarové party doplnil ex-kytarista Hangover Painters  Filip Vancl a hlasové stopy za sebou zanechal Matěj Čejchan. Doplňme k tomu booklet od Standy Pelikána a máme oficiální CD hotovo. Jak se vydařilo? To už musíte posoudit právě Vy, posluchači, fanoušci, pogeři a fajnšmekři, kteří udáváte budoucnost celé naší muzické kultury. Za DWD.cz doporučujeme a přejeme příjemný poslech.

Tvorbu kapely IN TOUCH naleznete na www.bandzone.cz/intouch.
 Oficiální facebookové stránky pro lajk naleznete ZDE