Knížecí summer FESTIVAL - Plaské kulturní léto 2017

Knížecí summer FESTIVAL  - Plaské kulturní léto 2017

Vyvrcholením Plaského kulturního léta bude báječný jednodenní festival, kam přijedou zazářit velká jména české hudební scény. Pestré žánrové rozrůznění dá šanci užít si vrchol léta naplno a když počasí dovolí, bude to prostě pecka. Jestli jste ještě nenavšívili ani jednu z vymazlených akcí Plaského léta 2017, pak si určitě nenechte ujít tu 19.8! 

Chystají se na vás:
Monkey Bussines

Tyhle týpky snad není potřeba představovat. I přesto, pro připomenutí:  Monkey Business se svým funk-r&b stylem se objevili v roce 2000 a hned po vydání první desky se staly objevem scény. I další čtyři desky se setkaly s nadšenými recenzemi a vyprodanými koncertnímy sály.

Děda Mládek a Ilegal band

Česká hudební skupina, která má ve svém repertoáru především country písně Ivana Mládka.

Imodium

Dnes čtyřčlenná broumovská formace Imodium patří po deseti letech existence k české klubové stálici. Na svém kontě má čtyři studiová alba pod labelem Warner music a Supraphon a.s. Řadu klipů a stovky odehraných koncertů z nichž můžeme jmenovat i předskakování ve vyprodané O2 Areně zpěvačce Avril Lavigne, nebo v Incheba Areně kanadským Simple Plan, britským Bush nebo americké partě Halestorm. 

Burma Jones

Bohouš Josef v roce 1990 založil skupinu poprockovou kapelu Burma Jones, která v roce 1993 vydala své první album.

M.Šindelář

Rock´n´rollový muzikant narozený v Praze s pestrou hudební historií dostal své první bicí, když mu byly tři roky. Kam se za ty roky vypracoval?

Filip Zangi a Purpur

Vrátit do Česka funk. To je cílem producenta a bubeníka Filipa Zangiho a jeho kapely PURPUR. Docílit toho chce českými texty a tanečními groovy, které si kladou za cíl každého zvednout ze židle. Filip Zangi & PURPUR je kombinací funku, soulu, R'n'B a housu v popovém podání, které osloví široké spektrum posluchačů.