Koblížc! konečně Sami Sebou!

Koblížc! konečně Sami Sebou!

Kapela Koblížc! vydává „Sami sebou“, svoji novou, v pořadí třetí desku. Album vychází u vydavatelství Česká Muzika, takže bude k sehnání jak fyzické CD v obchodech a eshopech, tak v digitální podobě na iTunes od Apple.

„Tvorby se zúčastnil každý z kapely, v každé písničce je slyšet ruka všech členů kapely a tak to má být“ hrdě mluví o desce kytarista Tomáš Brandejský." 

Nahrávání desky kapela vyhrála v loňském ročníku soutěže Skutečná liga 2010. Ve studiu České Muziky strávila poslední týden v červnu pod producentským dohledem zkušeného muzikanta Vláďi Zatloukala z Hudby Praha a Jasné páky.  

Koblížc! na sobě od minulé desky rozhodně zapracovali: nominace na Objev roku TV Óčko (přímý přenos koncertu z Lucerny), Divokej Bill si Koblížky vybral na svůj 1000. koncert, 20. narozeniny časopisu Bravo, atd. „Jsme s deskou moc spokojení.  Zároveň ale věříme, že další album bude ještě lepší. Pořád se můžeme zlepšovat“ soudí sedmnáctiletý zpěvák a baskytarista Filip Vlček, který se mimochodem nedávno zůčastnil i splitu s kapelou FLY64 z Jablonce nad Nisou.  

Deska „Sami sebou“ oficiálně vyšla 9. prosince, v eshopech i na iTunes se ale objevila až poslední předvánoční týden. „V mé osobní hitparádě je „Sami sebou“ hned za všemi 49 studiovými alby od kapely The Residents“ dodává umělecký vedoucí Koblížků, Lukáš Fousek z agentury N.S.E.F. 

My bychom dodali, že album by zajisté nevzniklo bez podpory četných partnerů, kterým patří velký dík kapely a jejího týmu. Výčet všech, kteří pomohli tomuto snu stát se skutečností, je v bookletu desky.