„Kolouch“ Tyler Ward (USA) a jeho „crew“ se už těší na své pražské první vystoupení

„Kolouch“ Tyler Ward (USA) a jeho „crew“ se už těší na své pražské první vystoupení
Mladičký americký pop-rockový hudebník, skladatel a písničkář Tyler Ward (23) vyráží na podzim na mezinárodní turné při němž vůbec poprvé navštíví i Prahu. Rodák z Denveru představí své skladby českým fanouškům v pražském klubu Roxy 30. října. Vstupenky k dispozici v síti Ticketpro. Spolu s Wardem vystoupí také jeho „crew“ Alex G a Eppic.

Nedávno vydal Ward své oficiálně první CD Hello. Love. Heartbreak., jehož vydání umožnili především fanoušci – příprava na vydání z vlastních zdrojů a za pomoci fanoušků trvala bezmála tři roky: Ward si ani nebyl jistý, jestli se mu podaří dost financí sehnat a původně chtěl CD vydat na vícekrát – ale dobrá vůle fanoušků pomohla. Jeho fanoušci, kteří si říkají „Wardinátoři“, se již šikují do zbroje: k vydanému CD totiž Tylere právě jede celosvětové turné (Kanada-Evropa-USA), a právě při něm vystoupí i v České republice v pražském klubu Roxy. Společně s Wardem vystoupí i mladičká Američanka Alex G a americký rapper Eppic. Spolu natočili například hitovku Love like Valentine. Koncert v Praze je úplně posledním v rámci evropského turné.

 

Ward hudbu vždy miloval, i když původně studoval na vojenské letecké akademii a později hrál fotbal na univerzitě. Dobře je znám svými chytrými coververzemi písní slavných umělců, např. Justina Biebera, Jasona Mraze, LMFAO, Michaela Jacksona, Coldplay, Maroon 5 a dalších; a zároveň skládá a natáčí vlastní skladby, které se staly slavné především díky YouTube, kde je shlédlo přes 300 miliónů (!!!) fanoušků. Ward se stal fenoménem internetové doby: stal se velkým také díky provázanosti jeho fanoušků v online světě.

Ward pro své nejvěrnější fanoušky připravil i možnost zakoupení speciálních VIP vstupenek (a to i na pražský koncert), které fanouškům umožní se s Wardem setkat, popovídat si, vyfotit se, a ještě dostanou plakát.

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz, v den koncertu také na místě (Roxy, Dlouhá 33, Praha 1).