Konec světa v Ostravě s FROM OUR HANDS!

Konec světa v Ostravě s FROM OUR HANDS!

Ještě nevíte, jak budete trávit konec světa? Pokud ne, můžete zavítat 21. 12. 2012 do ostravského klubu Barrák na akci END OF DAYS PUNK-ROCK PARTY! Jako hvězda večera vystoupí dobře známá bratislavská formace FROM OUR HANDS, kteří si připravili na koncert pár nových písniček z připravovaného alba!

Jako headliner konce světa budou From our hands z Bratislavy. Neskutečně populární Slovenská parta, která jako poslední album vydala „Sinners“ s kterým sklidili velký úspěch. FOH měli tu čest si zahrát po boku SUM 41 při zastávkách v Praze a Bratislavě. Dále, se představí Moravská stálice z Přerova NSOS s melodickým pop punkem, který nenechá nikoho v klidu. Kapela jako poslední CD natočili split společně s Criminal Colection a v poslední době vydala několik singlů a natočili klip k písní „Nostalgická“. Třetí kapela večera jsou MadFalls z Frýdku-Místku, hrající punk-rock z hor. Po velké personální změně kdy odešel z kapely zakládající člen hoši vydali dva singly a k jednomu z nich právě točí videoklip, který má vyjít po novém roce, a zároveň pracují na novém CD. Jako poslední kapela se představí stále více populární domácí ostravští Retro Jokers se svým garage-rock'n'roll.
Kapele se podařilo, vyhrát velkou soutěž Mercedes Benz Live Space. V těchto dnech natáčejí nový singl, který by měl brzy vyjít.

Shrnutí konce světa – pátek 21. 12. 2012 – END OF DAYS PUNK-ROCK PARTY, Ostrava – hudební klub Barrák. Zahrají: FROM OUR HANDS, NSOS, MADFALLS, RETRO JOKERS. Začátek 19:00 hodin. Vstupné do 20:30 60,- Kč. Od 20:30 80,- Kč! Prvních 30 návštěvníku obdrží dáreček ve formě Life iS Drive energy drinku!

Oficiální facebook událost

http://www.facebook.com/events/380142155394584/