Kosmonosský Bradlecfest, aneb rockeři třeste se!

Kosmonosský Bradlecfest, aneb rockeři třeste se!
Mladoboleslavská scéna nepatří zrovna mezi ty nejživější a nejakčnější, ale přeci jen se tu fanoušek poctivého rocku vyřádí. Jednou z akcí, které oblaží jeho smysly je BRADLEC FEST, který Vám tým radia DWD.cz vřele doporučuje!

Celý program jednodenního festivalu se odehraje v malém městečku Kosmonosy, které tvoří "předměstí" Mladé Boleslavi. Podium bude okupovat prostory místního fotbalového hřiště. Přesnou GPS adresu naleznete zde! Cesta bude samozřejměv regionu vyznačena informačními cedulemi. A nechcete-li druhý den odcestovat domů, nabízí se tu velmi příjemná možnost přenocovat v kempu ATC Kosmonosy.


/Kočky Neberem - Mladá Boleslav - 2010/

Letošní program nabízí hodně progresivní muziky v čele s našlapanými COCOTTE MINUTE nebo neotřelými rockabilláky The Canonnballs, kteří patří mezi nejžhavější tipy! Metalovou scénu zady zastoupí Mostecká kapela Morfium a dívčí srdce rozněžní už lety protřelí romantici z UDG. Aby to nebylo všechno, závěrem celého programu čeká na návštěvníky překvapení v podobě Vladimir 518 feat. Tereza Černochová + DJ Mike T. Z Mladoboleslavských kapel se na Bradlec festu ukážou Enola Gay nebo třeba mladíci z vzkvétající pop rockové kapely Kočky Neberem. A to zdaleka není všechno!