Kratonohy Fest se hlásí již počtvrté

Kratonohy Fest se hlásí již počtvrté

V sobotu 13. dubna sál kratonožského hostince U Kaštanu opět ožije rockovou hudbou.  Proběhne zde totiž již čtvrtý ročník velice oblíbeného Kratonohy Festu.

Na výběru kapel pro letošní ročník si organizátoři dali opravdu záležet. Můžete se tak těšit na  hudební lahůdky hned ze čtyř koutů naší republiky. Z Liberce do Kratonoh zavítá pop-punková banda Look-Out!, kterou lze v současné době řadit mezi českou hudební špičku ve svém žánru. Jejich v pořadí již druhé album s názvem Growing Up vydané loni na podzim se u fanoušků těší velkému úspěchu. Ten jim otevřel cestu například do hudební televize Óčko, na zahraniční kompilaci Our Valentines Soundtrack, nebo ke spolupráci s polským labelem Crude Lemond.

Z Neratovic přijedou publikum pobavit velcí sympaťáci a milovníci pendreků punkrockeři Desort. Ti pro velký úspěch z loňského ročníku vystoupí na Kratonohy Festu již po druhé, což potěší zejména známou osobnost kratonožského fotbalu Šimona Krále. Milovníkům tvrdší muziky určitě udělají radost svým vystoupením opavští Scarlett Avenue, kteří v současné době nahrávají nové EP.

Samozřemě nebudou chybět ani punkrockoví Never Say Never z Hradce Králové, v čele s legendárním Lukášem Kvasničkou. Ti v rámci Kratonohy Festu vystoupí již počtvrté a představí zde i jejich zbrusu nové songy. Akce začíná ve 20:00 a vyjde vás na pouhých 80 Kč. Tak neváhejte a přijďte se pobavit.