Kryštof představí novou desku i na Jamrocku 2013!

Kryštof představí novou desku i na Jamrocku 2013!

Česká scéna nabízí několik stálic držících se na špici už dlouhá léta a rozhodně mezi nimi nechybí Richard Krajčo s kapelou Kryštof. Jak se ale pánové předvedou na Jamrocku, to může být velmi zajímavou otázkou...

Ahoj, jmenuji se Richard Krajčo a málem jsem byl DJ, před tím elektrikář, ještě před tím doručovatel, novinový distributor, profesionální fotbalista... takhle začíná barvitý popis života Richarda Krajča, obecně známého jako frontmana kapely Kryštof. Tvář mnohými úspěchy omletou už znáte i z televizních obrazovek z filmů jako Sametoví vrazi, Superstar, specifického snímku Post Coitum či svého času velmi oblíbeného komediálního kusu Nuda v Brně. V mnohých úlohách Richard vystupuje ve spojení s muzikou / kapelou (Post Coitum, Superstar) v roli umělce v symbioze se všemi slastmi i strastmi muzikantského života.

Není to však jen život z plátna, ale zejména barvitý hudebnický chléb, který dostal charismatického zpěváka do povědomí středoevropského fanouška. Rozepisovat se o historii kapely nemá význam, protože ta se už před léty ustálila v sestavení Richard Krajčo (vokály, kytara), Evžen Hofmann (kytarový mág), Jakub Dominik (bicí), Ondřej Kyjonka (pozoun), Nikolas Grigoriadis (trumpeta), Nikolaj Atanasov Arichtev (baskytara) a Nikos Petros Kuluris (saxofon a miláček fanynek).

Co ale fanouška Jamrocku 2013 zajímá nejvíc? Co nového ukáže Kryštof v areálu „pod Rozárkou“...

Nová deska „Inzerát“ byla předznamenána pilotním singlem Inzerát už v létě loňského roku, a nevynechala jedinou hitparádu nejprestižnějších českých a slovenských radiových stanic. Spolu s videoklipem „jak Richard umí chodit po stěnách“ dobýval singl fanouškovo srdce i na televizních obrazovkách. To vše kapela zakončuje vydáním studiového alba za podpory tzv. Inzerát AgroFert Tour 2013. Na desce se spolu s Kryštofem podíleli i věhlasní čeští muzikanti Tomáš Klus a Jaromír Nohavica (viz přiložené Youtube video).

Richardova parta patří mezi největší a nejchutnější lákladla Jamrocku 2013 a sama pokládá laťku hodně vysoko. A POZOR!!! Nezapomeňte, že předprodejových vstupenek v ceně 450Kč na celé tři dny je omezený počet! Více informací na jamrock.cz

Další články z této kategorie: