Legendary Roots Crew už za týden konečně v Praze!

Legendary Roots Crew už za týden konečně v Praze!
Čekání je u konce. K O N E Č N Ě. Čekání na koho nebo na co? Čekání na koncert The Roots v Praze. Tedy čekání na koncert nejlepší živé hiphopové kapely na světě. Čekání na klubový koncert kapely, co brázdí scénu 25 let; na zdi zkušebny 10 alb, na krbu 4 gramofonky Grammy. A i po těch letech pořád hoří. Je totiž mnohem lepší hořet, než vyhasnout. O tom vás zcela jistě přesvědčí The Roots v úterý 7.8. v pražském Lucerna Music Baru.

Pozice na trůnu „živých hiphopových kapel“ je pro The Roots mimo jakoukoliv diskuzi. Kdyby v hiphopu měla zůstat jediná jistota, klidně si můžete vsadit na tu, že The Roots jsou nej. Není to klika, ani náhoda. Nechat svůj talent rozpustit v zevlení už dokázal leckdo - ne ale tahle parta z Filadelfie, co už čtvrt století dře jak Jarda Jágr v dresu Flyers. Když máte za sebou vedle obdivuhodných 4 Grammy dalších 7 nominací. Když vás v telefonním seznamu mají lidi jako Jay-Z, Kanye West nebo Dave Chapelle a jste první, komu volají, když chystají nějaké velkolepé vystoupení s kapelou, případně točí film Block Party. Když hrajete jako backing band v oblíbeném televizním pořadu Late Night With Jimmy Fallon, kde se míhají všichni od Odd Future po Justina Timberlakea. Když si vás vaše rodné město pozve na show k zápasu NHL Winter Classics pod širým nebem.

Když je váš bubeník ?uestlove a vedle padlých brad kolegů z branže má za sebou produkci pro ikony ze světa soulu / neo soulu / rnb jako D’Angelo, Al Green, Jill Scott nebo Erykah Badu. A pokud vám mikrofon hlídá Black Thought, vyhlášený lyrik a MC par excelance. To si pak s klidem můžete říkat Legendary Roots Crew a nikdo nebude nic namítat. A až přijedete do Prahy, nechat si ujít váš první klubový koncert v Čechách by bylo krystalické šílenství.