Lenny Kravitz a Praha? Žádný fake, ale skutečnost!

Lenny Kravitz a Praha? Žádný fake, ale skutečnost!

Americký multiinstrumentalista Lenny Kravitz vystoupí 13. listopadu v pražské O2 areně, kde kromě starších hitů představí desáté studiové album Strut. Pokud jste charismatickému hlasu tohoto zpěváka podlehli v radiu, živě Vás doslova uvaří!

Už od mládí je Lenny dokonale slyšícím i hrajícím multiinstrumentalistou, a proto nikoho nepřekvapilo, když začal do světa vypouštět vlastní songy. Sedmačtyřicetiletý zpěvák se do Prahy vrátí popáté a třeba zopakuje svoji show, při níž procházel publikem, které se ho mohlo doslova a do písmene dotknout.

Vystoupení se uskuteční opět v Pražské O2 areně, která bude k prasknutí naplněná. Jak už je na Lennyho koncertech zvykem. Vstupenky na turné, čítající čtyřicet měst v Evropě, Velké Británii a Rusku, budou v prodeji od 27. června. Jejich cena v Česku činí 890 až 1490 korun.

Kravitzovo album Strut obsahuje dvanáct skladeb. "Tato nahrávka mne přivedla zpět na místo, které na hudbě tak moc miluji, zpět k pocitům, které jsem měl, když jsem byl ještě na střední škole. Je skutečně rokenrolová, je syrová, má duši a vznikla opravdu velmi rychle," uvedl Kravitz, který jako vždy na albu hraje na kytaru, basu, klávesy, bicí a perkuse.

Sosej novinky na nové FACEBOOK stránce DWD.cz