LIPO už brzy v klubu Tyjátr ve Svitavách

LIPO už brzy v klubu Tyjátr ve Svitavách
Zveme Vás na pokračování Semtex Cool tentokrát v klubu. Hvězdy zavítají do alternativního klubu Tyjátr ve Svitavách. Už tento měsíc 24. srpna. Začátek je plánován od 20:00 a představí se Vám Lipo, který má momentálně na ČR/SK radiích nejhranější skladbu s Debbi: Ležím v tvé blízkosti. Uslyšíte celé album *Víc než hudba*. Dále ho doplní rapper z BPM - Kenny Rough a MC Beef.

Lipo má na svém kontě povedenou desku Víc než hudba, na které se i spolu s ním představilo několik hostů a to i zmiňovaná Debbi. Je to jeho první sólová deska a od desek, které dělal s formací BPM (Básníci před mikrofonem) se liší tím, že je to první deska založená na jeho vlastních představách. Nebylo nutné použít společného kompromisu, který je u takových projektů nutný. Zpěvačku Debbi si vybral kvůli jejímu zajímavě zabarveného hlasu, který je na české poměry neobvyklý. Znali se už z dřívější doby, režíroval její videoklipy.

Deska je výsledek práce mnoha lidí, objevil se na ní také liberecký talent Ondřej Turták alias ODD a Kenny Rough z BPM a mnoho dalších. Již zmiňovaný Kenny se objeví i na této srpnové akci.

 

Je známý jako mladý rapper z Liberce. Na scéně je poměrně krátkou dobu, ale i tak zaznamenal několik úspěchů. Ve své tvorbě je ovlivněn a nechává se inspirovat především městem a společností ve které žije. Jeho cílem je dělat muziku se skvělým zvukem, kterou si neposlechne jen ortodoxní posluchač rapu, ale i člověk poslouchající obecně kvalitní hudbu.
-djs : Kenny Rough (BPM) , Probase , B-Man

Více informací zde: https://www.facebook.com/events/453780877979584/

(Dosedělová/Roubínková)