Listopad nabízí 4 exkluzivní koncerty Daniela Landy pod nálepkou ŽITO tour 2014

Listopad nabízí 4 exkluzivní koncerty Daniela Landy pod nálepkou ŽITO tour 2014

TICKET ART PRODUCTION ve spolupráci s LANDA PRODUCTION uvádí 4 exkluzivní koncerty Daniela Landy alias ŽITO v listopadu 2014. Na velkou halovou hudební show se mohou těšit fanoušci v Praze, Brně, Ostravě a Pardubicích. Jeden koncert se uskuteční pod hlavičkou společnosti NOGUP také v Bratislavě.

Kontroverzní český rockový zpěvák má na svém kontě přes 1 200 000 prodaných CD, milióny zhlédnutí jeho písní na kanálu Youtube, desítky koncertů v halách s obecenstvy 10 – 15 000 diváků, velké množství všech možných českých hudebních cen.

Po téměř celou dobu své hudební činnosti se Daniel věnuje muzikálům mezi něž patří například Krysař (přes 2 000 repríz), Tajemství (přes 250 repríz), Touha (přes 250 repríz) a novinka opera Klíč králů (nyní přes 50 repríz). Mimo divadelní prkna je však i autorem scénáře i hudby k hudebnímu dramatu Tajemství Zlatého draka (divácky nejúspěšnější představení v historii Národního divadla Brno). Internetovou reality show Peklo s Landou – kolem diváků 600 000 na díl, finále zhlédlo přes 1 000 000 diváků.

V roce 2007 Daniel Landa úspěšně absolvoval roční školu mentálního koučinku a hypnoterapie na institutu Hypnovita v Mnichově. Koncem tohoto roku tak obdržel certifikáty hypnoterapeutického specialisty a mentálního kouče se zaměřením na vrcholový sport. Od té doby úspěšně spolupracuje s českou sportovní špičkou. Mezi jeho svěřence patří celá řada známých vrcholových sportovců z různých oblastí.