Luc z GORGUTS zve na Brutal Assault

Luc z GORGUTS zve na Brutal Assault

Další z pozvánek na nejbrutálnější  (vychází už z názvu) a nejtvrdší festival u nás! Paradoxně české a slovenské kapely představují menšinu, a jednou z těch nejlepších a nejočekávanějších ze zahraničí jsou právě Gorguts.

Orthodoxně death-metalová kapela s hodně anarchistickým základem už svou sestavu v průběhu dlouhé existence dost zásadně překopala, ale recenze na poslední alba přináší jen samá pozitiva. Je pravda, že v historii Gorgutus pár členů tenhle svět opustilo, ať už dobrovolně nebo ne. A nepochybně to na muzikantech nechalo svoje stopy. Možná proto každým rokem zrají jako víno.

Počátky kapely se datují až rokem 1989, což celkem málo z jejich opravdových fanoušků opravdu pamatuje.  Není mnoho kapel, kde se na pozici bubeníků, baskytaristů a kytaristů vystřídalo více než 11 lidí. Na každý pád jsou právě Gorguts jedna ze služebně nejstarších kapel na letošním ročníku Brutal Assaultu a věřím, že své mladší koelgy hravě strčí do kapsy. Užijte si jejich pozvánku na letošní ročník a nezapomeňte, že předprodej míří do cílové rovinky! Více na www.brutalassault.cz