MadFalls ve Stounu

MadFalls ve Stounu
„Po roce zahrají MadFalls opět doma v klubu Stoun“ láká na koncert šéf klubu Kamil Rudolf, který proběhne v sobotu 17. 3. 2011 a pokračuje: „MadFalls si pozvali na svůj koncert dva zajímavé hosty, We On The Moon z Brna a z Ostravy Dona Said Yes, takže se je na co těšit.“

Fanoušci MadFalls mají hned několik důvodů proč přijít. Kapela se na koncertě rozloučí se
zakládajícím členem Vítězslavem Šigutem, který kapelu opustil na začátku roku. Zároveň představí nového kytaristu a s ním i nové české písničky, které budou na novém chystaném albu kapely.
V roli hostů se představí We On The Moon z Brna, kteří poprvé vystoupí ve Frýdku-Místku a těšit se můžete energickou hudbu a ještě více našlapanou show! Druhý host z Ostravy Dona Said Yes jsou poměrně noví na místní scéně, ale i tak mají velkou podporu svých fanoušků a to také díky frontmance kapely, která to na koncertech umí rozbalit svými kytarovými a houslovými sóly, které nenechají v klidu snad nikoho.

Hudební klub ve Frýdku-Místku se otevře v 18:00 a vstupné je 60,- Kč. Po skončení koncertu bude následovat after party HITY ZE ZÁHROBÍ 18+.