Majáles v Liberci aneb zase o rok víc muziky!

Majáles v Liberci aneb zase o rok víc muziky!
Stejně jako leoni, největším očekáváním letošního Libereckého Majálesu na Harcovských kolejích budou Hentai Corporation. Ale nebudou zdaleka jediní, kdo se na studentských slavnostech ukáže!

S největší pravděpodobností dosud největší Liberecká hudební akce láká jako každým rokem do prostor mezi Harcovskou menzou a kolejním blokem D všechny studenty nejen Technické univerzity. V loňském roce se stali Hentai Corporation se sloganem "Jando, ty stará ku***" největším překvapením a obří kotel o stovkách studentů udělal neuvěřitelnou atmosféru. Tu se v letošním roce pořadatelé pokouší navodit zpět, a pozvali si proto jako pomoc HC i profláklou originální kapelu Goodfellas. Dále se na hlavní stage představí například VEvývoji!, finalista Skutečné Ligy EXIL 51, Pop St. Clare nebo Industrial engineers.

Ale nejen venku bude letošní majáles probíhat. Afterparty od 21h jako každoročně v hospodě u Váchy letos pojmou trochu v tvrdším jádru věci. Vision days z Brněnce budou jen malým měkkým bonbonkem před pivními mastery z Alco Comy. Poslední kapelou večera budou místní grunchoví talenti The Scoffers, jež svou účast obdrželi na poslední chvíli místo Kolínkých Cocoon.

Nejen muzika ale i divadlo Vám ukáže Liberecké KÚD s představením "punk není mrkev" od 17h rovněž v hospodě U Váchy. Klub HAD hostí electro, breakbeat a raggajungle jízdy pod taktovkou TEKKIRK DJ's.

Vstup na Majáles je 0Kč (tedy žádný) a jste zváni k výčepu na tradiční Svijanský máz 11°, Rohozec Malina i limča. Nebude chybět stánek s RED BULLem a nějakou tou kořalkou. Občerstvení od Kapra, zvuk od Boba :)