Majk Spirit dorazí do klubu Stoun!

Majk Spirit dorazí do klubu Stoun!

Přesně po roce se opět hudební klub Stoun ve Frýdku-Místku bude třást ve svých základech a jediným důvodem proč tomu, tak bude je tohle jméno – Majk Spirit. „Spirit
patří ke špičce naší česko-slovenské rapové scéně! Jsme rádi, že k nám pravidelně jezdí koncertovat s formací H16 a nebo svou vlastní solo live show jak tomu bude tentokrát v sobotu 15. 12. 2012.“ zve na akci šéf hudebního klubu Stoun Kamil Rudolf.

Majk Spirit má za sebou už dlouhou aktivní kariéru. Doposud ale byly jeho úspěchy skryty pod názvem H16, což je známá bratislavská partička, ve které kromě něj působili ještě rapeři Otecko a Cigo. Ti se nyní vydali na sólové dráhy (Otecko už má venku album s názvem “To som ja“), stejně jako Majk! Z mnoha jejich společných hitů jmenujme např. “Robím čo chcem“, nebo “Vitaj v meste“.

Svůj talent ukázal Spirit v roce 2010 na vlastním mixtapu “Mladý rebel“, který slavil úspěch mezi českými i slovenskými fanoušky hip hopu. Na konci roku 2010 avizoval album a svůj slib splnil. Už první vlaštovka, singl “Good Vibration“ s DJ Mad Skillem, se extrémně chytla.
Vyhrála dokonce několikrát hitparádu komerčního slovenského rádia Európa 2 (obdoba české Evropy 2)! V pátek 11.11.2011 Majk vydal album “Nový človek“ už jako raper, který “překročil hranice žánru“, o čemž svědčí nejen triumfy v hitparádách, či hranost v rádiích, ale i přes 200.000 fanoušků na sociální síti Facebook! Na debutovém albu je celkem devatenáct písniček. Hostů je na něm také hodně, celkem osm! Kromě řady raperů (např. Orion, Nironic, či Delik) si s Majkem zazpívala i finalistka druhého ročníku Česko Slovenské SuperStar, talentovaná Celeste Buckingham.

Průběhu večera se budou o hudbu starat Dj Lucky Boy a Dj Fliptyck. Celá akce vypukne v pátek 15. 12. 2012 v hudebním klubu Stoun ve Frýdku-Místku. Klub bude otevřen od 18:00 hodin.

Vstupenky na Majka Spirita v ceně 170,- Kč jsou k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku a na Náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v baru Pavlač (na ulici Farní 16 ve Frýdku) a samozřejmě také ve Stounu ve dnech, které jsou uvedeny v programu a to vždy od 18 hodin. Online předprodej na eventim.cz