MASTERS OF ROCK 2012

MASTERS OF ROCK 2012
12. – 15. 7. 2012 Areál likérky RUDOLF JELÍNEK VIZOVICE Jubilejní 10. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu v ČR! Masters Of Rock festival si letos připisuje svůj první křížek, oslaví krásné 10. narozeniny a nejlepší oslavou je vždy pořádná letní mega pařba světových rock-metalových hvězd s vámi, fanoušky v překrásném festivalovém areálu likérky Rudolf Jelínek.

Letos se tam sejdeme tedy již po desáté! A které kapely přijaly pozvání na oslavu? Podívejte:
WITHIN TEMPTATION, EDGUY, SABATON, THIN LIZZY, KAMELOT, ARCH ENEMY, KORPIKLAANI, STRATOVARIUS, DEATHSTARS, PAIN, UNISONIC, GOTTHARD, EXODUS, TIAMAT, PAUL DI ANNO, SIRENIA, FREEDOM CALL, FIREWIND, HELL, THE SORROW, Kissin´ Dynamite, Saltatio Mortis, Suicidal Angels, Milking The Goatmachine, Skyforger, Bloodbound, Black Majesty, Odium, Ribozyme, Horkýže Slíže, Arakain, Doga, Visací zámek, Vitacit, Salamandra, Legendy se vrací, ZakázanÝ ovoce...a první potvrzené kapely jsou rovněž na druhou ALFEDUS MUSIC STAGE! Jsou jimi např. angličané NEONFLY a známé české kapely Chaos In Head, Checkpoint nebo Eagleheart. Mnoho dalších bude na obě stage postupně přibývat. Těšte se!

Vstupenky za super zaváděcí cenu, platnou do konce března nebo do vyprodání této emise vstupenek můžete objednávat přes www.mastersofrock.cz, e-mail: mikeskova@pragokoncert.com na dobírku a nebo si je můžete zakoupit ve ZLÍNĚ, v Masters Of Rock Café a nebo v PRAZE v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3, Praha 1. (9 - 16 hod.), v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket-Art a Eventim a ve všech obvyklých předprodejích!