M.D.B. vypouští streetový klip na novou pecku Sky is the limit!

M.D.B. vypouští streetový klip na novou pecku Sky is the limit!

O jménu M.D.B. už jste u nás mohli několikrát slyšet. A dokonce byl i hostem v pořadu Fresh. Nyní vydává novou pecku s názvem " Sky is the limit" a rovnou k ní udělal "No Budget" video. Tak dost zdržovaní a pojďme si něco povědět.

M.D.B. se naposledy v dubnu předvedl na treku "Zdarec!", který produkoval Dejvid Jones a celé to masteroval Kenny Rough. Od této doby uplynul už nějaký čas, ve kterém nás M.D.B. stihl navštívit ve studiu, kde jste měli šanci se o něm dozvědět mnoho zajímavých informací. No a máme tu půlku srpna a M.D.B. nám předhazuje nový singl s názvem "Sky is the limit". Tentokrát se nejedná pouze o audio singl, ale máme možnost shlédnout i "no budget" video k tomuto singlu.

Na produkci se tentokrát objevil dubstepový producent Brain Swab, pracující pro londýnský label WYP Productions, který má na svědomí i natočení a střih tohoto klipu. Celý trek se nahrál v TNT Records a o mix a master se postaral Ondřej Žatkuliak v jeho Rooftop studiu.

Video není klasickým klipem, jak známe. Je to spíš sestřih toho, jak se nahrávala nová pecka a taky sestřih toho, jak se M.D.B. baví ve svém volném čase s fellas. A samozřejmě si ve videu i zarapoval. Sám M.D.B. se k tomu, o čem video je a jak pecka vznikla, vyjádřil takto:

"Celé video je jenom o nás. Chtěli jsme se ukázat takoví, jací doopravdy jsme. Na video jsme neměli žádnej rozpočet, je to prostě dělaný s láskou od nás, pro fanoušky. Trek i klip vznikali jednoduše. Brain Swab udělal beat, já to nahrál a vznikla z toho taková bomba, že jsme si řekli, že to bez videa nemůže jít ven. Všechny ty crazy kousky jsou naprosto spontánní, nic hranýho, takže je asi děláme dost často."

Na otázku, zda M.D.B. plánuje nějaké další novinky a kdy budou nám odpověděl jednoduše. Budou!
A pokud by jste chtěli vidět celé uskupení Hate Too Late, včetně M.D.B.-ho, budete si muset počkat.

Koncerty se zatím řěší a veškeré info naleznete na facebookových stránkách Hate Too Late.

http://www.facebook.com/Hate2Late

 

A teď už si užijte novinku "Sky is the limit" !

Další články z této kategorie: