Michal Hrůza pokřtí svou Noc...

Michal Hrůza pokřtí svou Noc...
Michal Hrůza se vrací. A s ním přichází noc. Jakého temna je schopen, se můžete přijít přesvědčit na křtu jeho nové desky - Noc. Na jejím vzniku se podílelo několik muzikantů, naší scéně poměrně známých. Jak se jí povede vstup do světla (respektive temna) světa se můžete přesvědčit i vy!

Rodák z Turnova a jeden z nejvýraznějších skladatelů domácí scény, Michal Hrůza, bude za přítomnosti své kapely Hrůzy bouchat šampíčko nad jejich zbrusu novou, naleštěnou deskou Noc. Touto deskou, která vyjde den před křtem, tedy 16. 4., otevře oficiálně dveře projektu Den a Noc. Tedy dvěma na sebe navazujícími deskami, jejichž poslední část - nečekaně - s podtitulem Den, má vyjít do konce roku.

Novou věcičkou se může chlubit po téměř třech letech, kdy vyšel jeho počin Napořád. Na něm můžete najít komerčně úspěšné hity Motorka, s vtipnou nadsázkou psaná píseň Hotel Morava nebo Píseň labutí za přispění Kataríny Knechtové.

O kamarádskou spolupráci není ani zde nouze. Pomocnou ruku podali např. Aneta Langerová, Niceland nebo Xindl X. A kdyby se někomu nezdálo zrovna kupovat zajíce v pytli, může už teď poslouchat některé singly i s očima přišitýma k obrazovce. Pilotní singl Intuice vystřídal klip k písni Namaluj svítání, který nám přivlál i vítr z belgického Oostende, kde byl natočen.

Jak to všechno dopadne, se dozvíme již brzy, v Lucerně Music Baru, 17. 4. 2012. Ale už teď je jasné jedno: Noc 17. 4. bude Noc Hrůzy. A to doslova.