Mighty Sounds a jeho jedenáctý ročník už se kvapem blíží, a pořadatelé poodhalují další tajemství

Mighty Sounds a jeho jedenáctý ročník už se kvapem blíží, a pořadatelé poodhalují další tajemství

Táborský hudební festival Mighty Sounds patřící možná mezi top nejstylovějších a nejspecifičtějších festivalů na světě zveřejňuje další vlaštovky letošního line-upu. Více v následující TZ.

Příznivci ska a reggae se můžou těšit na vyzrálé Green Småtrollkteré ocení zejména milovníci přesnosti a lehkosti hraní a najazzlé atmosféry. Velmi hitovým repertoárem oplývají The Spankers, reggae a rocksteady pohodu v podání krásných žen a mužů nabídne Larika.

O čtvrteční zahřívací mejdan se postarají čím dál tím nakoplejší Circus Problem se svojí balkánskou disko dechovkou, takže pokud řešíte, jestli vyrazit v pohodlném předstihu a být v pátek v areálu mezi prvními, Circus Problem by vám měli rozhodování usnadnit. Mezi české perly v repertoáru Mighty Sounds bezpochyby budou patřit domácí hvězdy rock'n'rollu Queens Of Everything, jejichž set nikdy nezklame. Máme toho ale v rukávu mnohem víc: autentickou rock'n'rollovou partu Gone Hepsville, legendární Carlos & His Coyotes nebo The Train Robbers

Škatulku country pak více než důstojně zastoupí The Moonshine Howlers. Pořádnou dávku špičkového indie rocku obstarají popovější Nano a rockovější The Drain a zvířecí punk naservíruje táborská Peshata. Český hardcore a punk v line-upu Mighty Sounds reprezentují kapely Empty Hall Of Fame, Call Tracy a Eat Me Fresh.

Ale pozor - toto ještě zdaleka není konečná, stale nás čeká zhruba třicítka nepotvrzených zahraničních i českých kapel. Zůstaňte ve střehu!