Minute to Escape pokrstí CD s názvom Tohle je přepadení!

Minute to Escape pokrstí CD s názvom Tohle je přepadení!

Je to tady! Pop-punková kapela Minute to Escape,taky známá jako M2E, vydává po téměř dvou letech svého působení na české hudební scéně své EP s názvem „Tohle je přepadení“

Album vyjde 19. Prosince tohoto roku a naleznete na něm celkem osm našlapaných pecek plných energie, emocí a čerstvého přístupu k tomuto druhu muziky. CD bylo nahráváno v Hranickém studiu BombJack a nabízí tedy profesionální zvuk se všemi prvky moderního ztvárnění hudby. Album díky tomuto studiu taktéž prošlo speciální analogovou úpravou, což je v dnešní době žádaný trend.Cover EP je originálním návrhem kapely, ztvárněný je však talentovaným kreslířem inženýrem Petrem Netíkem. V den vydání EP se koná taktéž jeho křest, a to v domácím klubu kapely Afrika v Bruntále (odkaz níže). Hudebními hosty křestu jsou Opavské kapely All These Memories a Cocaine Party, jejichž frontmani se podílí i na samotném EP. Na tuto událost jste samozřejmě všichni srdečně zváni. 

Tato kapela, které jsme mediálními partnery, má za sebou za svou působnost úspěchy jako například hraní na Brněnském majálese, Pražských pivních slavnostech nebo pořádání vlastní dobročinné akce„Pomáháme hudbou“.

Všem, kteří mají rádi mladou energickou muziku s nápaditými texty, a chytlavými riffy tuto kapelu vřele doporučujeme. Závěrem přikládáme pár odkazů na stránky a tvorbu této Bruntálské partičky.

Na pár otázok mi odpovedal Petr z m2e:

Ahoj. Ako si ty osobne spokojný s EPčkom Tohle je přepadení?
Ahoj, spokojený jsem osobně velmi. Myslím si, že jsme společnou prací dali dohromady něco, co se dá dokonce poslouchat a to dokonce více než jednou. A to, že se nám to v takové kvalitě povedlo už po dvou letech společného hraní vidím jako velký krok. Celé nahrávání probíhalo ve skvělé atmosféře a samotné vytváření byla jedna velká radost.

Prečo ste sa rozhodli pozvať si na krst kapely All These Memories a Cocaine Party?Kapely jsou pozvány na křest hlavně proto, že se na samotném EP pěvecky podílejí. Druhý důvod je, že jsou to super lidi, kteří dělají bezvadnou a nám blízkou muziku.

Môžeš prezradit kto pokrstí toto EP?
Na pokřtění CD jsme chtěli hned ze začátku oslovit Vaška Dreiseitla, který nám CD pomáhal nahrát a velkou měrou se podílí na finálním zvuku nahrávek, za což mu patří velký dík. Z důvodu jeho pracovního vytížení si však nejspíš CD pokřtíme spolu s ATM a CP sami. Nepřijde nám správné oslovovat někoho, ke komu nemáme žádný vztah.

Čo všetko fanúšíkov na krste čaká?
Křest bude prostě a jednoduše jedna velká party plná super atmosféry, hudby a lidí. Osobně se na tuto událost moc těšíme a slibujeme, že se to odrazí i na následné atmosféře.

Facebookové stránky: https://www.facebook.com/minutetoescape

Událost křestu: https://www.facebook.com/events/903020406383427/?fref=ts

1 singl Příběh:  https://www.youtube.com/watch?v=xj7SwX0VFXA

2 singl Svět z balíčků karet: https://www.youtube.com/watch?v=RuVcfWM-MoQ

Bandzone: http://bandzone.cz/minutetoescape