Mistake a jejich nový singl ON THE STAGE!

Mistake a jejich nový singl ON THE STAGE!
Zlínští Mistake si mimo jiné zahráli i na našem třetím ročníku DWD festu. Mají za sebou pěkně divokou minulost, vystřídali už několik členů kapely. Nyní hrají ve složení Marek, Petr a David.

Na začátku letošního roku oficiálně vydali a pokřtili desku Among The Shadow. Doma, ve zlínském Golemu jim ji pokřtili třinečtí Charlie Straight. Křest dostihla veliká účast fanoušků a samozřejmě také super atmosféra.

Letos už stihli odehrát pár koncertů i na větších letních festivalech. Vidět jste je mohli na Colours of Ostrava, nebo Master sof Rock. Nenechte si ujít jejich další plánované koncerty! Více ZDE.

Dnes nám premiérově představují svůj nový sigl On the stage.

Je opravdu ještě horký. Před pár dny se dokončil v nahrávacím studiu Rockmax. Je nspirovaný hlavně životními zkušenostmi. Představit si můžete muže, který sedí sám v hledišti starého divadla a před ním se mu promítají jeho osudové životní okamžiky.  Jak veselé, tak smutné. Můžete se těšit také na klip, který se začne vytvářet během léta. A jak už jsme napověděli, není těžké si představit jeho hrubou podobu.

Novinku On the stage je volně ke stažení na Bandzone.cz.