Mistake: Premiéra klipu Blurry Bubbles!

Mistake: Premiéra klipu Blurry Bubbles!
Kapela Mistake si mimo jiné zahrála na našem třetím ročníku DWD festu. Mají za sebou pěkně divokou minulost, vystřídali už několik členů kapely. Nyní hrají ve složení Marek, Petr a David. V nejbližší době je můžete zastihnout na koncertě v Praze, Brně, Olomouci a v Třinci. Znovu se také chystají na Slovensko.

Zlínští Mistake na začátku letošního roku oficiálně vydali a pokřtili desku Among The Shadow. Doma, ve zlínském Golemu jim ji pokřtili třinečtí Charlie Straight. Křest dostihla veliká účast fanoušků a samozřejmě také super atmosféra.

Fanoušci na nové CD značnou dobu čekali, ale výsledek se dostavil. Kluci vytvořili opravdu kvalitní CD, za které se nemusí stydět. Důkazem toho je i jejich nový klip k písničce Blurry Bubbles, která samozřejmě na desce nesmí chybět. Jejich desku si můžete kupovat na koncertech, nebo na jejich webových stránkách. www.mistake.cz

Přijďte kluky podpořit na nějaký z jejich koncertů ZDE!

Názor který kapela sdílí s Vypsanou Fixou:

"Když si to někdo stáhne a nedá nám nic, nevadí, ale plácat po zádech ho za to nebudeme. Když nám někdo něco pošle, potěší nás to a dotyčný jedinec tímto projeví svůj charakter a zároveň respekt k naší partě. Američané říkají: vote by wallet. Volně přeloženo: zaplatím za to, co se mi zdá dobrý." 

 

Každý v klipu může vidět něco jiného, ale v podstatě pojednává o tom, když nevíte kterou cestou se rozhodnout jít. Nejradši by jste se rozpůlili, nevíte co je pro vás lepší, nakonec si jednu cestu musíte zvolit. I když občas zvolíte tu špatnou. O kameru, střih a úpravu se v klipu postarala Lenka Pertlová.

 


Zde vám premiérově přínášíme nový videoklip!