Mladá Oravská post-hardcore kapela Every Else přichází se svým už druhým albem !

Mladá Oravská post-hardcore kapela Every Else přichází se svým už druhým albem !

Album vznikalo v Bratislavě, ve studiu ,,999th´´, které bezpochyby patří mezi top studia na Slovensku ale i v Čechách. Na desce najdete 8 písniček, všechny jsou ve slovenštině a přináší různé životní situace. 

Album je rychlé dravé a drzé, i co se týká textů. Kluci dokonce poprvé použili i hrubé nadávky, které se objevují ve skladbě ,,Bábkové divadlo,,. Prví dvě písničky, které zatím dávají na youtube jsou ,,S náručou dokorán,, a ,,Nikto Ťa nenúti,,. Oproti prvnímu albu je zde mnoho nových vecí v kapele. Například změnili bubeníka, kterým je momentálně Maťo Kočíšek. Albumu je jiné tím, že je slovensky a určite i tím, že kluci změnili mírně i zaměření a styl jejich  tvorby,  predcházející album bylo žánrově zařazené  jako ,,metalcore,,.

Grafiku na CD udělal šikovný David ,,Dave,, Kurňavka a v případe, že si CD objednáte, dostanete ho ve velmi pěkném digipack obale. Samozřejmě, že se album bude také křtít, ale kdo ho pokřtíí je zatím překvapení. Všechny novinky Vám kapela přinese na jejich FB stránce a bandzone. Poslechněte si  ochutnávky z jejich nového alba ,,Nikto Ťa nenúti,,.