Mladí a neklidní H.Z.M. dávají rap o rapu!

Mladí a neklidní H.Z.M. dávají rap o rapu!

Poměrně nové uskupení na rapové scéně jménem H.Z.M. neboli "Hovada za majkem" posílají ven první věc z jejich připravovaného mixtapu "1/2" a rovnou i s klipem. Poslechni si rap o rapu!

Pro ty, kteří nevědí o koho jde, uděláme malou rekapitulaci. Skupina H.Z.M. začala působit zhruba rok zpátky a jejich prvním počinem byl track jménem "Rodná Hrouda". S tímto songem se rozhodli jít do soutěže Mafia Talent na Hip Hop Jamu 2011 a tuhle talentovou soutěž jak jinak, než vyhráli. Tím se dostali pod křídla Mafia Records a cesta započala. První věcí pod Mafia Records byl track "Začínáme", který doslova prolítl skrze českou scénu a nebylo pochyb o tom, že talent tu opravdu je. O produkci se postaral Della a shlédnutí na youtube se blíží k půl milionu, což je na tak mladý kluky obrovskej úspěch. A s úspěchem se kluci ženou dál.
Nedávno vyšla ven spolupráce se slovenskou skupinou RSG a PNS s názvem "Aj keď nenosím kravatu" a opět to byl super počin. Ale psaní textů není všechno. Kluci taky objížděj freestyle-battly a můžou se pochlubit i vítězstvím v prestižní Battle Night.Teď něco k novýmu tracku a klipu s názvem "Rap o rapu". Kluci po tracku "Začínáme" slíbili, že v létě vyjde album. Jelikož se ale plány mohou vždy měnit, rozhodli se pro vydání Mixtapu s názvem "1/2". A co bylo důvodem?:

"Neberte to tak, že nedržíme sliby, jenom by jsme neradi vypustili ven něco, co nebude na 110% kvalitní a neradi by jsme naše první album uspěchali. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli udělat takový menší mixtape s názvem "1/2", kde najdete 6 věcí. Tři beaty jsme stáhli jako poctiví češi z netu a 3 produkce tam máme od producentů (proto právě 1/2). Konkretně Della, Paulie Garand a ODD. Je to takovej menší dárek pro fans, aby viděli, že se doopravdy snažíme a neflákáme. Co se týče hostů, nemáme tam ani jednoho. Je to naše první menší / větší věc, tak proč tam mít hosty. Berte to jako menší dárek pro ty, kteří čekají na naši tvorbu."

Takže pokud Vás kluci baví, jsem pevně přesvědčen, že vás bude bavit i tahle novinka a rádi si počkáte na album.
 
Mixtape "1/2" vyleze ven 3.6.2012, což už je za chviličku a bude volně ke stažení a také poslechu na youtube kanálu H.Z.M.

Všechny další informace, o koncertech a podobně, najdete na facebookvých stránkách H.Z.M.: http://www.facebook.com/HZMOFFICIAL

A teď už nohy hore a sledujte první věc z Mixtapu!
See ya!

Další články z této kategorie: