MONSTER ENERGY DRINK PARTY v Liberci!

MONSTER ENERGY DRINK PARTY v Liberci!
23. 2. 2012 se v libereckém klubu VLAK v Harcově uskuteční koncert zahraniční kapely TILL WE DROP z maďarské Budapešti a dvou libereckých hostů. Tenhle parádní mejdan podpořil partner Monster Energy, který po celém světě nabízí tu nejlepší podporu hudební a sportovní scéně!

Kapela TILL WE DROP, která bude mít koncertní a nejspíš i životní premiéru na severu v Liberci, vydala v únoru 2010 první singl "Twenty-Two" a hned potom se připojují k "MONSTER ENERGY DRINK" teamu. Kapela od té doby odehrála mnoho koncertů po celé zemi a nasbírala si mnoho nových fanoušků. V červenci MONSTER ENERGY DRINK natočil kapele promo video k písni "Be Kind, Please Rewind!". Po maďarském turné s Idoru (melodic punk-rock) na jaře roku 2011 dokončují nahrávání jejich debutové, již dlouho očekávané, dlouhohrající desky "THE SUMMER TRIANGLE" a 11.11.11 ji vydávají u "Let It Burn Records". Máte možnost si poslechnout živé verze písní z alba právě v Liberci.

Liberečtí DUSTY KATE vydávají 14. 2. 2012 album s názvem "Všetko, čomu som bol blízko". Kapela má za sebou velmi úspěšné evropské TOUR a mnoho kvalitních koncertů po boku velkých jmen jako FOUR YEAR STRONG, A LOSS FOR WORDS, FROM OUR HANDS, HANDS LIKE HOUSES, HOPES DIE LAST, AS ENEMIES ARISE, FAST AS WE GO FAR, PLUS MINUS, CRIMINAL COLECTION, DETECTORS a mnoho jiných. V klubu VLAK se jedná právě o první koncert po vydání alba, proto budete moci slyšet úplně nové písně v živém kabátu.


Mladí a nadějní FAKE CITY zahrají taktéž převážně písně z jejich posledního EP „We Must Do It“, které obsahuje 7 písní a je k dispozici k poslechu i ke stažení na bandzone profilu kapely. Mezi jejich největší inspirace patří kapely A Day To Remember, Worthwhile, Four Year Strong, Chunk! No, Captain Chunk!,..
Příjďte podpořit libereckou scénu a neumožnit zahraničním hostům zapomenout na liberecké publikum.

FACEBOOK UDÁLOST:
http://www.facebook.com/events/318268534857418/
BANDZONE KAPEL:
http://www.bandzone.cz/dustykate
http://www.bandzone.cz/fakecity
http://www.facebook.com/tillwedrop