Na Kravín festu již po čtvrté zazní rytmy reggae!

Na Kravín festu již po čtvrté zazní rytmy reggae!
Letos je to už 4. rok, co se v Chotovicích u Nového Boru uskuteční hudební open air festival s názvem Kravín fest. Akce se koná 22. -23. června, což znamená slunečné počasí a tím i spoustu pozitivních ostrovních rytmů. Na festivalu vystoupí známé kapely jako například Hadi v puse, Cháska nebo Papír sklo plasty. Vstupné na pátek je 70 Kč, na sobotu 130Kč, děti v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

První ročník Kravín festu se konal v roce 2009, kdy se parta přátel (muzikantů) rozhodla uspořádat v Chotovické hospodě koncert a pozvat kapely z České Lípy a jejího okolí. Jelikož se akce vydařila, rozhodli se pořadatelé zorganizovat i další ročníky. Tento je v pořadí už 4. a jistě není poslední.

 

Značnou zásluhu na kvalitě akce má i dobře vybrané místo. Festival se koná na louce v bývalém kravíně, z čehož přirozeně vyplynul název celého festivalu „Kravín fest“. Chotovická hospoda tvoří dobré zázemí a vedle stojící chatky a rozlehlá louka k stanování, umožňují návštěvníkům dobře se vyspat a hned dopoledne pokračovat v poslechu a tanci. Areál festivalu je rozdělej na dvě stage- live stage a chill stage, kde se vám postupně představí i DJ,s.

 
(Area Core)

V pátek 22. 6. Vám od 16 hodin budou hrát Dj,s jako například Opa, Dr. Spo, Onedread man a další. V sobotu startuje festival už ve 13 hodin, počínaje kapelou Cháska. a konče hvězdami večera jako jsou Area core nebo Tour de bars. Sponzorem festivalu je pivovar Konrád a celou akci podporuje obec Chotovice.