Na Okoř je cesta, jako žádná ze sta, roubená je … kapelamaaa!

Na Okoř je cesta, jako žádná ze sta, roubená je … kapelamaaa!

Oblíbený festival Okoř odstartuje ve 14:00 v sobotu 16. srpna a přivítá Chinaski, Tomáše Kluse, MIG 21 a další, uzavírat ho bude Divokej Bill ke druhé hodině ranní. Poslední vstupenky stále v předprodeji.

Už jen dva týdny a otevřou se festivalové brány letošního 14. ročníku Open Air Festivalu Okoř, jednoho z nejnavštěvovanějších jednodenních letních hudebních festivalů u nás. Srpnová Okoř, jak ji většina stálých návštěvníků důvěrně říká, se bude konat v sobotu 16. srpna. To, že je festival doslova „za dveřmi“, je znát i na počtu prodaných vstupenek. Neváhejte, poslední ročníky byly vyprodány. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal a v pokladně hradu Okoř.

Brány festivalu se otevřou úderem poledne a hudební program začne ve 14:00 koncertním setem Marka Ztraceného. Po něm přijdou na řadu Jaroslav Uhlíř, Janek Ledecký, Lenny, Anna K, Tomáš Klus, Chinaski, MIG 21 a letošní program uzavře Divokej Bill před druhou hodinou ranní. Unikátní časosběrný dokument z loňského ročníku, jak se chystá srpnová Okoř, můžete zhlédnout níže.

Skupina MIG 21, která na podzim chystá novou desku po deseti letech, se na Okoř velmi těší a slibují, že představí nejen osvědčené hity, ale dají návštěvníkům i exkluzivní možnost vychutnat si i novinkové hity. K vystoupení dodávají: „Ta dvě slova – Festival Okoř – v nás vyvolávají pocit hraničící s jistotou, že se nám tam bude zase hodně líbit. Už neumíme ani spočítat, kolikrát jsme zde již hráli, ale umíme říct, že se sem vždy velmi těšíme! Nejraději máme speciality, které se rodí přímo na místě – jako je třeba hostování kolemjdoucích členů jiných účinkujících souborů, diváků nebo i členů ochranky. Uvidíme, co se letos semele…“.