NA VOTVÍRÁKU VYROSTE „ STODOLNÍ “ ULICE I S BAZÉNEM!! FESTIVAL VOTVÍRÁK HLÁSÍ NABITÝ PROGRAM s VYŽITÍM PRO KAŽDÉHO!!

NA VOTVÍRÁKU VYROSTE „ STODOLNÍ “  ULICE I S BAZÉNEM!!   FESTIVAL VOTVÍRÁK HLÁSÍ  NABITÝ PROGRAM s VYŽITÍM PRO KAŽDÉHO!!

Festival Votvírák, největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 14. až 16. června 2013 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích  jeho další ročník.

Vedle  interpretů na dvou hlavních stage, kde se vystřídá to nejlepší z tuzemské i slovenské hudební scény ( Kryštof, No Name, Tata Bojs, Ine Kafe, Arakain, Harlej, Škwor, Tomáš Klus, Richard Muller, Sto Zvířat, Wohnout, Metalinda, Uhlíř  a mnoho dalších …) se můžete těšit také na luxusní program Hip Hop stage ( Rytmus, Ektor, Vladimír 518, Vec, Smack nebo Moja Reč).

A také na letošní novinku Festivalu Votvírák -  malou „ Stodolní ulici „, - noční zónu plnou barů a tance, kde bude o Vaši přízeň celou noc až do rozednění bojovat celá řada Djś.     Těší se na Vás okouzlující PRIMA COOL Cube, Jagermeister dance bar, Urban zone a další. 

Pro adrenalinové nadšence jsou jako tradičně připraveny rozmanité pouťové atrakce. Návštěvníci festivalu budou moci opět sledovat zápasy paintballové ligy, letos i s mezinárodní účastí. Pestrý program připravili rovněž hlavní partneři festivalu   Kofola a Semtex, který kromě pink ponkových stolů dokonce nabídne ……… a to se podržte …….BAZÉN!!

Ano, v rámci Semtex Zóny bude připraven pro naše návštěvníky na letišti bazén, což v letním parnu na vyprahlém betonu velmi potěší. A musím podotknout, že se nejedná o žádné brouzdaliště!.“ dodala za pořadatele Martina Jablanovská

více informací na www.votvirak.cz

Vstupenky zakoupíte již dnes v předprodejní síti společností Ticketstream a Ticketpro. Vstupenky na Festival v síti TICKETSTREAM zakoupíte i u cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour a v knihkupectví KANZELSBERGER. Na Festival Votvírák můžete zakoupit rovněž E-TICKET,  který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!

Držitelé karet   ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE/STAFF mohou využít  10 % slevu z prodejní ceny vstupenek ( standartních i VIP ), vyjma  vstupenek, u nichž by již probíhala jiná slevová akce ( slevy nelze kombinovat). Slevu lze uplatnit na prodejních místech, v případě společnosti Ticketstream i online. 10 % slevu při koupi vstupenek ( standartních i VIP ) prostřednictvím společnosti Ticketstream mohou využít také držitelé karet Billa Bonus Club a In-karty Českých drah.