Natočte Open Air Festival s mobilní aplikací Vaše oči

Natočte Open Air Festival s mobilní aplikací Vaše oči
Staňte se součástí štábu Televize Metropol, která ve spolupráci s Open Air Festivalem představí unikátní projekt s názvem Vaše oči. Zveme všechny diváky a festivalové návštěvníky, aby se zapojili do tvorby televizního vysílání prostřednictvím vychytávky v podobě nové mobilní aplikace Vaše oči. Díky ní budete moci natáčet a posílat videa přímo do televizního studia, na web Televize Metropol a na YouTube kanál projektu. A kde jinde začít, než ve víru festivalového dění?

Aplikaci si návštěvníci na Open Air Festivalu vyzkouší úplně premiérově. Po jeho skončení ale projekt Vaše oči jede dál a bude sloužit k zapojení veřejnosti do vysílání a tvorby televizního zpravodajství TV Metropol. Natočit video na mobil a vidět ho v televizním vysílání? Nabijte si baterky a vyleštěte čočky, stali jste se potenciálními televizními reportéry!

Aplikaci si můžete stáhnout zde pro Android a zde pro iPhone, nebo na webu projektu metropol.cz/vaseoci. Pak už jen natáčejte co nejzajímavější situace, nejvtipnější příhody a nejdůležitější okamžiky, a hlavně – sdílejte! Videa natočená na festivalu poputují přímo do procesu zpracování, brzy po natočení se objeví na webu TV Metropol, na jejím YouTube kanálu, na Facebooku Miluju Prahu a na LED obrazovkách přímo na festivalu.

Kromě role televizního zpravodaje si můžete vyzkoušet i roli autora hudebních klipů. Ve spolupráci s TV Metropol se letošní „andělská“ kapela Mandrage rozhodla nechat natáčení klipu k písni Diplomat na svých fanoušcích, a vám se tak nabízí příležitost vidět své jméno v jeho titulcích. Jak toho dosáhnout? Buďte se svým mobilem u pódia a až zazní první tóny písně Diplomat, natočte co nejlepší záběry. Prostřednictvím aplikace Vaše oči je pak odešlete přímo do studia. Z vašich  nejpovedenějších videí bude sestříhán finální hudební klip, který se objeví v TV Metropol i na YouTube. Nezapomeňte se pak pochlubit přátelům, že jste jeho spoluautory.

Více informací na www.metropol.cz a www.openairfestival.cz