NaTUL 2012 volá nejen po studentech!

NaTUL 2012 volá nejen po studentech!
Slyšte, slyšte!! Všechny studenty, absolventy, profesory rodiny s dětmi a ostatní přátele Technické univerzity v Liberci zveme na další ročník úspěšné akce... NaTUL!, která se letošním rokem koná pod hlavičkou akce Univerzita dokořán!


Liberecká univerzita otevírá vrata všem zvídavým návštěvníkům i lačným hudebním nadšencům. Během celého odpoledne Vás čeká bohatý hudební program prokládaný stezkou do nových laboratoří technických fakult Technické univerzity v Liberci. Studenti mechatroniky, textilní a strojní fakulty budou v dalších semestrech využívat nové obohacené prostory k lepšímu studiu! A nejen hudba, ale i řada akčních atrakcí Vás čeká na NaTul 2012. Můžete využít možnosti shládnout Liberecké okolí z balonu, přejít viklavou Slackline, vyzkoušet adrenalin skákacích bot, nebo zahrát živé Angry Birds. K dobré náladě přispěje i Svijanské pivo, grilované klobásky a spousta dalších pochutin. Celou akcí Vás provede moderátor Marek Brumlich.


/Prague Conspiracy/

Co se týče hudebního programu, který čtenáře portálu DWD.cz zajímá nejvíce, jedná se o směsici hudebních žánrů v režii DWD Producitons. Pop rockovou náladu přivezou z Jablonce nad Nisou mladí talnti Exots, jež nedávno vydali svou debutovou desku "Originální už tady byli". Dále se poveze odpoledne v rytmech ska s prvky rock and rollu v podání Pražských Discoballs nebo severočeských VEvývoji! Hlavními body hudebního progamu bude osobitá Pražská kapela Prague Conspiracy a objev roku s krásnými melodiemi akustických kytar - GOODFELLAS!


/Discoballs - Lucerna Music bar/

Akce proběhne 30.9.2012 od 10:00 do 21:30 v kampusu TUL - v ulici Čížkova a Studentská!
FB akce naleznete na: http://www.facebook.com/events/520559724625787/?ref=ts
Bandzone akce: http://bandzone.cz/akce/283055

Generální partner: pivovar SVIJANY
Mediální partner: DWD.cz
Další sponzoři: Sundisk

Vstup na akci je samozřejmě ZDARMA!